Про нас

USKIDKA - масштабний агрегатор знижок, акцій, розпродажів і промокодів. Сервіс прагне охопити всі спецпропозиції українських інтернет-магазинів. На платформі зібрані дані про знижки і купони. Завдання Юскідкі - зробити покупки максимально економними.

На платформі розміщують свої пропозиції такі відомі інтернет-магазини:

Список магазинів регулярно поповнюється новими сайтами. Користувачі сервісу USKIDKA можуть економити на купівлі побутової техніки і електроніки, меблів і домашнього текстилю, одягу та взуття, іграшок та побутової хімії, продуктів харчування і напоїв. Юскідка допоможе заощадити на покупці ювелірного виробу. Список пропозицій регулярно оновлюється і поповнюється новими позиціями.

Команда платформи USKIDKA ставить перед собою мету доступно і оперативно донести актуальну інформацію про акції та розпродажі в українських магазинах. Переваги сервісу:

  • Оперативність. Список знижок оновлюється щодня.
  • Доступність. Платформа доступна 24 години на добу 7 днів на тиждень.
  • Інформативність. На сайті USKIDKA представлена максимально повна інформація про пропозиції: опис товару, назва інтернет-магазину, розмір знижки, ціна. Також додається фото.
  • Надійність. На платформі публікуються пропозиції відомих магазинів, що працюють в Україні протягом багатьох років. Ви гарантовано отримаєте знижку на заявлений товар.
  • Відкритість. Кожен може скористатися спецпропозиціями, представленими на платформі Юскідка. Сервіс готовий до співпраці з усіма інтернет-магазинами країни.

Завдяки Юскідка ви можете економити при кожній покупці в інтернеті.