Знижки і акції на мікрохвильові печі

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

НВЧ-піч – дуже корисний кухонний прилад, в якому можна розігрівати і готувати різні продукти. USKIDKA зібрала для вас розпродажі і акції на мікрохвильові печі у всіх відомих українських інтернет-магазинах. Ви можете купити мікрохвильову піч від надійного бренда за доступною ціною.

Основні функції мікрохвильовок

В НВЧ-печі закладені три головні функції:

  • Розігрів їжі. Є два варіанти – задати час самостійно або вибрати автоматичний режим. У багатьох моделей передбачені рецепти розігріву тієї чи іншої страви. Розігрівати можна не тільки продукти, але і рідини.
  • Приготування їжі за рецептом. Тут також два варіанти – задати час вручну або скористатися вбудованим в НВЧ-піч рецептом. Просунуті моделі не тільки мають список рецептів приготування страв, але і можуть запам'ятовувати нові варіанти. Для приготування страв в мікрохвильових печах передбачені режими конвекції і гриля. Також може бути закладена функція хлібопечі і пароварки.
  • Розморожування продуктів. В сучасних мікрохвильовках передбачені різні режими розморожування м'яса, курки і риби. Також ви можете вручну задати потужність і час.

Критерії вибору мікрохвильової печі зі знижкою

Зрозуміло, що ключове значення при купівлі НВЧ-печі мають вбудовані функції і режими. Однак варті уваги і інші параметри:

  • розмір;
  • потужність;
  • спосіб управління;
  • тип покриття.

В випадку мікрохвильовки значення мають її габарити і розмір камери. Останній фактор говорить про кількість продуктів, які можна приготувати або розморозити за один раз. Також зверніть увагу на потужність. Від неї залежить час приготування.

Найбільш звичний тип управління – механічний. Однак сучасні моделі частіше всього випускаються з сенсорним екраном. Також є агрегати з гібридним типом управління. У таких пристроїв є електронні індикатори і механічні ручки.

Всередині НВЧ-печі мають покриття з термостійкої емалі, з нержавіючої сталі і біокераміки. Кожен матеріал має свої переваги і недоліки.

USKIDKA допоможе купити мікрохвильовку вашої мрії. Ми зібрали всі можливі пропозиції: знижки, розпродажі і акції на мікрохвильовки. Список пропозицій на нашій платформі регулярно оновлюється, ви обов'язково знайдете знижку на потрібну модель НВЧ-печі.

Ціни на Мікрохвильові печі
Мікрохвильові печі Ціна зі знижкою
Мікрохвильова піч DELFA MD20MW (464963) від Rozetka 1 199 UAH
Мікрохвильова піч PANASONIC NN-ST251WZPE (397709) від Rozetka 1 799 UAH
Мікрохвильова піч BOSСH HMT72M450 (1284354) від Eldorado 2 599 UAH
Мікрохвильова піч (1216495) від Y.UA 3 079 UAH
Мікрохвильова піч LG NeoChef Smart Inverter MH6595GIH (421946) від Rozetka 4 999 UAH
Мікрохвильова піч SAMSUNG MC28H5135CK/BW (1203175) від Foxtrot 5 999 UAH