Праски і прасувальні системи зі знижкою - розпродаж

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Хочете придбати хорошу праску зі знижкою? Тоді скористайтесь однією з наших численних пропозицій! Цей побутовий прилад знайдеться в кожному будинку. Він пройшов довгий шлях від металевої качалки, винайденої в Античній Греції, до інноваційного багатофункціонального безпровідного пристрою. Сучасні моделі перетворюють процес прасування в задоволення. Вони розгладжують найменші складочки на різних видах тканини. Ви будете витрачати на прасування мінімум часу. Головне, грамотно підійти до вибору пристрою.

Типи прасок

Виробники дрібної побутової техніки пропонують широкий модельний ряд пристроїв для прасування одягу. Серед них можна виділити шість категорій:

 • З паром. Найпопулярніша модель. Вона оснащена резервуаром, в який заливається трохи води. У процесі прасування вона перетворюється у пар. Він дозволяє розгладити складні складки на сильно пом'ятому і пересушеному одязі.
 • Прасувальна система. Вона складається з прасувальної дошки і девайса для прасування. Прасувальну систему доцільно придбати якщо вам доводиться гладити багато речей. Такий пристрій охоплює більшу площу тканини порівняно з класичним агрегатом. Прасувальна система забезпечується великим набором функцій і покращеними опціями відпарювання.
 • Дорожня модель. Компактна техніка, яка повинна бути у валізі будь-якого мандрівника.
 • Парогенератор. Він представляє собою резервуар для перетворення пару. Ємність під'єднується до праски за допомогою шланга. Така конструкція підвищує маневреність прасувального девайса і зменшує час прасування.
 • Відпарювач. Компактний пристрій, призначений для прасування одягу у вертикальному положенні. Часто оснащується функцією інтенсивної подачі пари.
 • Бездротовий прилад. Дана модель не потребує підключення до електромережі. Вона працює на потужних батарейках.

Яку праску обрати серед пропозицій платформи USKIDKA на розпродажі

При виборі моделі слід звернути увагу на потужність, матеріал виготовлення підошви і додаткові функції. Потужність – ключовий параметр вибору приладу. Від неї залежить швидкість прогрівання підошви, максимальна температура і можливості пристрою. Залежно від потужності агрегати для прасування поділяються на три групи:

 • малопотужні – до 1600 Вт;
 • середньої потужності – 1600-2000 Вт;
 • надпотужні моделі – більш 2000 Вт.

Варто мати на увазі, що показник потужності впливає на енергоспоживання приладу.

Якість прасування залежить не тільки від показника потужності. Велику роль в цьому процесі відіграє підошва. Так називається поверхня приладу, яка ковзає по тканині. Комфортне ковзання залежить від матеріалу, з якого виготовлена підошва. Вона може бути зроблена з нержавіючої сталі, алюмінію, кераміки, тефлону і титану.

Нержавіюча сталь – міцний довговічний матеріал. Для поліпшення ковзання виробники наносять на підошву з нержавійки спеціальне покриття. Алюміній швидко нагрівається і остигає. Кераміка легко ковзає по поверхні і просто чиститься. Тефлон і титан – сучасні міцні та легкі матеріали. Вони відрізняються дбайливим ставленням до тканини.

Додаткові функції пристроїв для прасування

 • Автовідключення. Прилад сам відключиться, якщо його не використовують якийсь час.
 • Захист від накипу. В процесі нагріву води і паротворення з'являється накип, який може вивести пристрій з ладу. Для запобігання його появи потрібно використовувати очищену воду або придбати модель зі спеціальними картриджами. Вони запобігають появі накипу.
 • Захист від крапель. Це додаток запобігає появі на одязі крапель води.
 • Сенсорне управління. Воно полегшує використання приладу.

USKIDKA зібрала спеціальні пропозиції всіх відомих магазинів побутової техніки. Ви можете купити праску по акції з великим вибором режимів за вигідною ціною.