Манежі — недорого в інтернет-магазинах

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

У батьків не завжди є можливість стежити за дитиною, знайдуться й інші важливі справи, в той час як дитині хочеться дослідити світ, це не завжди безпечно робити без дорослих. USKIDKA виручить вас в такі моменти, адже на нашій платформі зібрані знижки, акції та розпродажі на манежі. Це корисне пристосування було придумане у 50-х роках минулого століття. Спочатку воно являло собою невелику переносну огорожу. Зараз існує безліч конструктивних рішень, що дозволяють з комфортом обмежити ігрову зону дітей. Вони допомагають захистити допитливу крихітку від потенційних небезпек.

Наш сайт пропонує вам заощадити придбавши огороджувальну конструкцію з хорошою знижкою. Представлений великий вибір моделей різних розмірів і кольорів. Ви можете підібрати потрібний варіант, в якому малюк буде з задоволенням проводити свій час. Дитина зможе прийняти будь-яку позу і пограти з улюбленими іграшками. А ви в ці хвилини зможете подбати про всі домашні справи.

Як вибрати манеж?

Виробники випускають кілька видів загороджень для дітей:

  • Ігрові. Представляють собою вироби круглої, квадратної чи прямокутної форми. Зона для малюка обнесена дерев'яними або пластиковими прутами. Також великою популярністю користуються моделі із сіткою.
  • Розвиваючі. Їх функція не обмежується забезпеченням безпеки дитини. Розвиваючі загородки також покликані допомогти сформувати такі дитячі навички, як дрібна моторика рук, уважність, пам'ять. Крім огороджувальної конструкції в комплект додаються іграшки та різноманітні аксесуари.
  • Надувні. Коли в огородженні відпадає необхідність, виріб можна здути і покласти на антресоль. Таким чином, пристосування не буде припадати пилом без діла. Надувні моделі легкі і яскраві. Вони можуть мати хитромудру форму і яскраві малюнки. При наявності дна надувні манежі легко перетворюються в басейни.
  • Складні. Зручні мобільні конструкції, які прийдуть на допомогу в поїздці. Також їх вибирають власники малогабаритного житла. Збірка і розбирання здійснюється завдяки прокручуванню трубок.
  • Манеж-ліжечко. Дана модель виконує відразу дві функції. Вона служить для огорожі ігрової зони і ліжка. Дитина може в ній грати, спати і навіть їсти. До виробу можуть додаватися такі корисні доповнення, як козирок, пеленатор, підстаканник, відсік для дрібниць та ін.

При виборі типу конструкції потрібно враховувати вік дитини і площу приміщення. Для немовляти доцільно купити огороджуюче пристосування з ліжечком, а малюкові 6 місяців і старше буде цікаво перебувати в ігровій загорожі. Розмір огорожі повинен бути таким, щоб доросліша дитина стоячи могла виглядати із-за неї. Також зверніть увагу на конструктивні елементи. В дитячих виробах не повинно бути ніяких гострих і випираючих частин. Якщо передбачені тканинні деталі, вони повинні легко зніматися. Вибирайте матеріали немарких відтінків, які можна прати у пральній машині-автомат.

Заздалегідь продумайте, чим чадо буде займатися в ігровій зоні. Підберіть нові іграшки: дуги з цікавими деталями, брязкальця, розвиваючі об'єкти. З ними малюк навчиться розрізняти кольори, форми, розміри. Не залишайте його одного. Бажано встановлювати огороджувальну конструкцію у тій же кімнаті, в якій знаходиться один з батьків. Дитина буде вас бачити і залишиться спокійною. А ви можете спокійно виконувати домашню роботу і в разі необхідності швидко підійти до своєї дитини.

Корисні доповнення

При покупці в інтернет-магазині обов'язково ознайомтеся з характеристиками загородки. Зверніть увагу на наявність таких додаткових пристосувань:

  • коліщата;
  • москітна сітка;
  • бічні дверцята;
  • кишеньки.

Модель з колесами зручно переміщати по кімнатах квартири. Москітна сітка знадобиться, якщо ви збираєтеся використовувати огорожу у дворі приватного дому або на дачі. Бічні дверцята дозволяють вільно заходити і виходити з загородки. Це згодиться малюкові, який навчився ходити. В кишенях можна зберігати предмети по догляду за дитиною: вологі серветки, памперси, пустушки та ін.

Поспішайте купити недорого манеж по акції від магазинів, представлених на платформі USKIDKA, адже термін дії багатьох пропозицій обмежений. На нашому сайті найнижчі ціни на дитячу продукцію в Україні!