Мольберти — кращі пропозиції в інтернет-магазинах

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Платформа USKIDKA пропонує купити недорого мольберт – спеціальну конструкцію для малювання. Раніше ці пристосування використовували тільки професійні художники і їх учні. Сьогодні ситуація змінилася. Виробники дитячих товарів пропонують великий вибір виробів для дітей різного віку. Вони допомагають у формуванні важливих навичок і розкритті творчого потенціалу дитини. Цьому сприяють різноманітні аксесуари, якими комплектуються поверхні для письма та малювання.

Наша платформа зібрала для вас всі пропозиції – для дітей і професіоналів. Ви зможете заощадити придбавши виріб для творчості, який допоможе повною мірою розкрити талант крихітки, яка тільки навчилася стояти, і розвинути технічні навички професіонала-живописця.

Види дитячих мольбертів

Найбільшою популярністю користуються наступні моделі:

  • Двосторонні. Вони складаються з двох поверхонь. Одна призначена для малювання крейдою. На другий половині можна писати маркерами. Як правило, вона зроблена з металу. До неї можна прикріплювати магніти. Дитячі моделі мають компактний розмір і регульовану висоту ніжок. Вони можуть змінювати кут нахилу. До них додаються магнітні букви, цифри і елементи мозаїки. Під однією з дощок можуть бути намистини для рахування. Також пристосування комплектуються тримачами для полотна. Двосторонні конструкції купують не тільки дітям. Є моделі, які використовують художники і офісні працівники. Це зручний інструмент для проведення семінарів, конференцій, тренінгів.
  • Парти-мольберти. Багатофункціональні вироби, які з вертикального пристосування легко трансформуються в горизонтальну парту. Частіше всього в комплект додається стілець.
  • Дошки. Вони складаються з рами і поверхні, на якій можна писати крейдою. Регулюється висота ніжок. Дошка буде цікава дитині до підліткового віку.

Навіщо дитині потрібна спеціальна конструкція для творчості?

Поверхні для малювання сприяють різнобічному розвитку дітей різного віку. Вони розвивають уяву, дрібну моторику, логіку, зорову пам'ять. Такі творчі набори формують посидючість – дитина навчиться доводити розпочату картину до кінця. Спочатку вона буде малювати сім'ю, тварин, рослини, транспорт. Пізніше сюжети стануть складнішими. Вони допоможуть виявити талант чада до живопису.

Магніти у вигляді літер дозволяють вивчити алфавіт. Пізніше маля зможе складати склади і вчитися читати. Завдяки цифрам він навчиться рахувати. Цьому ж навику сприяють рахунки під поверхнею для малювання. Деталі для мозаїки дозволяють створювати красиві картини. Також вони допомагають вивчити назви кольорів.

Дошка зацікавить малюка, як тільки він навчиться стояти. Оптимальний вік для придбання такого виробу – 2-5 років.

Професійні мольберти

Конструкції для художників також бувають різних моделей. Художники використовують триноги, хлопавки, етюдники, станкові і настільні пристосування.

Триноги і станкові моделі мають досить громіздкі габарити. Хлопавки випускаються різного розміру. Своєю назвою вони зобов'язані звуком, який видається при захлопуванні поверхонь. Етюдники і настільні варіанти відрізняються невеликим розміром і можливістю трансформації. Як правило, у художників мінімум дві дошки. Велику – встановлюють в студії. А компактні пристосування необхідні для роботи на виїздах.

Як обрати дошку для малювання

При покупці потрібно визначитися з призначенням конструкції – купуєте ви для дитини або професійного художника. Від цього залежить тип виробу. Далі необхідно звернути увагу на наступні параметри:

  • стійкість;
  • можливість зміни кута нахилу;
  • матеріал виготовлення і якість його обробки;
  • вага і габарити;
  • наявність додаткових аксесуарів.

Конструкція повинна бути стійкою. Добре, якщо регулюється її висота та кут нахилу поверхні. Якщо дошка купується для дитини, то бажано, щоб вона була оброблена гіпоалергенним складом. Вона може бути виготовлена з дерева або пластика. Дерев'яні моделі коштують дорожче. Малюкові не варто вибирати дуже важкий виріб. Буде краще, якщо його можна переносити з однієї кімнати в іншу. Додаткові аксесуари роблять творчі заняття цікавішими і різноманітнішими.

USKIDKA зібрала для вас всі спеціальні пропозиції українських магазинів: акції, розпродажі, промокоди. Ви можете купити мольберт з хорошою знижкою. Зверніть увагу, що спецпропозиції поширюються не тільки на товари. Вони також можуть стосуватися доставки. Так, по Києву вона може здійснюватися у день замовлення абсолютно безкоштовно. Слідкуйте за новинами платформи USKIDKA, підписуйтесь на розсилку, і ви будете в курсі всіх актуальних знижок на вироби для творчості в магазинах-партнерах.