Стільці

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Сервіс USKIDKA пропонує зробити будинок комфортнішим і затишнішим. Для цього потрібно скористатися однією з пропозицій платформи і купити стілець зі знижкою. Навіть один табурет здатний освіжити інтер'єр і забезпечити комфорт під час прийому їжі, роботи або відпочинку. Без цього предмету облаштунку неможливо уявити жоден будинок і офіс. Стільці встановлюються у всіх кімнатах. У кухні вони є невід'ємними елементами їдальні групи. В кабінеті і дитячій, стілець зі столом формує робоче місце. У спальні його встановлюють перед трюмо. Таким чином, у будинку повинно бути кілька табуретів і крісел різного призначення і стилю.

Види стільців

До придбання меблів потрібно підходити відповідально. Стільці не є винятком. При купівлі вам потрібно, перш все, визначитися з видом цього предмета інтер'єру. Розрізняють:

  • Офісні. Ці моделі можуть бути на коліщатках або чотирьох ніжках. Вони повинні забезпечувати максимальний комфорт для роботи.
  • Барні. Високі стільці. Вони можуть бути виготовлені з металу, пластику, дерева. Головна відмінність барних моделей – висока ніжка і відсутність спинки.
  • Табурети. Вироби без спинки. Частіше всього зустрічаються у комплектах кухонних меблів.
  • З підлокітником. Максимально комфортні стільці, нагадують крісла.
  • Розкладні. Похідні і садові моделі. В складеному вигляді займають зовсім трохи місця. Похідні табурети можуть мати невелику висоту. Їх використовують рибалки і туристи.
  • Дитячі стільці. Такі моделі представляють собою м'яке крісло зі столиком на високих ніжках.

За допомогою USKIDKA ви можете купити стілець будь-якої моделі по акції. Ви можете замовити комплект меблів або один екземпляр.

Інші параметри вибору

Перед замовленням потрібно звернути увагу на наступні характеристики:

  • конструкція;
  • м'якість сидіння;
  • матеріал виготовлення і оббивки;
  • форма сидіння, спинки і ніжок.

Стільці бувають цільними і розбірними. Перша конструкція надійніша. М'яке сидіння забезпечує комфорт під час роботи і прийому їжі. Стільці і табурети можуть бути дерев'яними, металевими, пластиковими. Для оббивки використовується тканина, шкіра шкірозамінник. Представлений великий вибір фактур, кольорів і малюнків.

Віддавайте перевагу елітним і недорогим стільцям з заокругленою спинкою. Бажано, щоб була можливість міняти її кут нахилу. Форма деяких ніжок розроблена таким чином, щоб табурети можна було штабелювати. Так їх зручніше зберігати. Це дуже актуально для офісів і громадських закладів.

USKIDKA прагне охопити всі знижки та розпродажі стільців в Україні. Представлені вітчизняні і зарубіжні виробники. Список регулярно поповнюється новими категоріями і онлайн-майданчиками. Магазини здійснюють доставку не тільки по Києву. Поштові служби виконують пересилання товару по всій Україні.