Знижки на мобільні телефони

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Кнопкові телефони завжди будуть актуальні, адже це прості пристрої, з якими розбереться і дитина, і літня людина. Наш сервіс зібрав для вас всі знижки на телефони в українських інтернет-магазинах: Rozetka, MOYO, Eldorado та інших. Ви можете купити гаджет від перевіреного бренда за зниженою ціною. Список пропозицій від Uskidka.com регулярно оновлюється і поповнюється новими варіантами. Поспішайте купити кнопковий телефон по акції, поки вона не закінчилася. Користуйтеся промокодами і купуйте девайси на розпродажах.

Основні бренди мобільних телефонів з кнопками:

 • Nokia;
 • Nomi;
 • Sigma;
 • Blackview.

Це невичерпний список виробників девайсів. Кнопкові моделі включають у свої лінійки та інші марки.

Серед переваг кнопкових апаратів варто відзначити простий функціонал, легкість, компактність, довговічність і доступну ціну. Дані моделі краще приймають зв'язок. Вони ловлять навіть слабкий сигнал.

Як обрати кнопковий телефон

Кнопковий гаджет має простий функціонал. Часто такі моделі купують дітям і літнім людям, яким складно розібратися з сучасними технологіями. При виборі апарату слід звернути увагу на наступні параметри:

 • Форм-фактор. В магазинах представлено три типи телефонів: моноблок, слайдер і розкладачка. Моноблок являє собою простий пристрій з екраном і кнопками. В слайдері клавіатура розташовується під дисплеєм. Щоб отримати до неї доступ, цю частину приладу потрібно зрушити вниз. Розкладушка – найбільш компактна модель. Щоб отримати доступ до екрану і кнопок, її треба розкрити на зразок книжки.
 • Розмір кнопок. Щоб телефоном було максимально просто користуватися, вибирайте модель з великими клавішами.
 • Екран. Виробники випускають агрегати з різним розміром і роздільною здатністю дисплея. Чим більші ці показники, тим краще сприймається зображення.
 • Ємність акумулятора. Зважаючи на простий функціонал і обмежені можливості використання, кнопковий телефон тримає заряд батареї довше смартфона з сенсорним екраном. Його вистачає на 2-7 днів. Чим більша ємність акумулятора, тим довше він буде тримати заряд.
 • Кількість SIM-карт. Апарати підтримують від однієї до трьох SIM-карт.
 • Пам'ять. Кнопкові пристрої не комплектуються містким жорстким диском. Це обумовлено обмеженим набором функцій. У простому телефоні мало даних. Для їх зберігання достатньо 4 Мб. Деякі просунуті моделі підтримують карти пам'яті.
 • Камера. Кнопкові гаджети рідко комплектуються камерою. Заздалегідь продумайте, чи є в ній необхідність. Якщо відповідь позитивна, то обирайте варіант з найбільшою кількістю мегапікселів.

Також слід враховувати додаткові характеристики: наявність ліхтарика, FM-радіо, ігор, інтернету, кнопки SOS. Ви знайдете на нашому сайті знижки на мобільні телефони з будь-яким набором функцій. Крім того, спеціальні пропозиції можуть поширюватися на доставку. Деякі купони гарантують безкоштовну доставку Києву.

Стежте за нашими новинами, щоб купувати девайси по найвигіднішим цінам!