Бойлери

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Гаряча вода є далеко не в кожному місті, тому багато українців бажають недорого придбати бойлер. З ним ви забудете про проблеми з водопостачанням гарячої води. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати водонагрівач для будь-якої квартири, будинку і офісу. Юскідка надає вам можливість заощадити на покупці цього корисного пристрою.

Накопичувальний або проточний водонагрівач?

Існує два принципово різних типи обладнання - накопичувальне і проточное. Перший варіант - найбільш звичне рішення. Такий пристрій являє собою бак з нагрівачем всередині. Навіть при відключенні водопостачання у вас буде запас води. Накопичувальний агрегат вимагає певного місця для установки. Він займає досить багато місця.

У проточного водонагрівача відсутній резервуар. Він відрізняється компактним розміром. Пристрій монтується на трубу, через яку подається вода. Проходячи через прилад, рідина вмить нагрівається і надходить в кран. З мінусів варто відзначити залежність від водопостачання. У разі його відключення у вас не буде запасу води.

На платформі USKIDKA ви знайдете знижки на бойлери обох типів.

Параметри вибору накопичувального водонагрівача

 • Об’єм і габарити. Ємність залежить від того, яка кількість людей буде користуватися гарячою водою. Для 1-2 чоловік досить бака на 10 літрів. Великим сім'ям варто придивитися до агрегатів з резервуаром не менше 30 літрів. Від об’єму залежить розмір пристрою. Перед оформленням замовлення обов'язково виміряйте місце встановлення приладу і ознайомтеся з його габаритами.
 • Тип тена. Він може бути мокрим і сухим. Перший варіант - найбільш звичне рішення. Нагрівач занурений у воду, через що може утворитися накип. Перевага приладів з таким нагрівальним елементом - доступна ціна. Особливість сухого тена - безконтактний нагрів. Пристрої з таким нагрівачем мають більш тривалий експлуатаційний термін. Їх вартість вища.
 • Спосіб установки. Бак може бути вертикальним і горизонтальним. Перша модель - класичне рішення. Горизонтальні резервуари дозволяють заощадити місце в квартирі. Їх можна підвісити під стелю.
 • Потужність. Від неї залежить час нагріву води. Цей параметр підбирається в залежності від об’єму водонагрівача.
 • Матеріал виготовлення бака. Це може бути нержавіюча і емальована сталь. Другий варіант кращий. Емаль запобігає появі корозії.
 • Форма резервуара. Виробники пропонують циліндричні і прямокутні. Другі моделі - відмінне рішення для малогабаритного житла. Прямокутний бак поміститься в ніші. Окремо варто відзначити лінійку Slim. У неї входять витягнуті агрегати.
 • Тип управління. Пристрої забезпечуються кнопками і важелями. Новинка останніх років - сенсорна панель.

При виборі проточної моделі потрібно враховувати потужність. Від неї залежить час нагріву і температура води.

Популярні бренди бойлерів і додаткові функції

Важливе значення має виробник. Він визначає ціну і функціонал приладів. На платформі Юскідка розміщуються акції на бойлери всіх відомих марок:

 • Atlantic;
 • Gorenje;
 • Ariston;
 • Electrolux;
 • Zanussi;
 • Thermex;
 • Bosch.

Пристрої забезпечуються цілим рядом корисних доповнень: захистом від замерзання, термообмежувачем, самодіагностикою та ін. Завдяки Юскідка ви можете придбати водонагрівач з будь-яким набором функцій по найвигіднішій ціні.

Ціни на Бойлери
Бойлери Ціна зі знижкою
Бойлер ATLANTIC ROUND Eco VMR 50 (1200W) (1088920) від Rozetka 1 869 UAH
Бойлер ELECTROLUX EWH 50 Quantum Pro (437311) від Rozetka 2 499 UAH
Бойлер Gorenje GBF80/UA (1275821) від Stylus 4 099 UAH
Бойлер ELECTROLUX EWH 30 Formax DL (713759) від Rozetka 5 299 UAH
Бойлер ARISTON VLS EVO 80 PW O (1892818) від Rozetka 8 240 UAH
Бойлер ATLANTIC Vertigo Steatite Essential 100 MP-080 2F 220E-S (1500W) (691452) від Rozetka 8 339 UAH