Електричні тримери для трави: види і особливості
#сад
#триммери для саду

Електричні тримери для трави: види і особливості

Тример - дуже затребувана техніка у власників дач і приватних будинків. Весь теплий сезон господарі стежать за охайністю своїх садових ділянок , покладаючись на цей садовий інструмент.

Електричний тріммер для саду в багатьох аспектах виграє у звичайних газонокосарок. Цьому сприяють простота використання, можливість підстригання трави з особливою акуратністю (біля кущів, дерев, лавочок, елементів ландшафтного декору) і різноманітність видів самих пристроїв. Детально ознайомитися з асортиментом цих пристроїв пропонуємо на сайті USKIDKA - у нас зібрані всі вигідні пропозиції на ринку.

В цій статті ми поговоримо про Електричний тріммер для трави , розглянувши такі питання:

 • Технічні характеристики приладів
 • Види триммеров і їх особливості
 • Переваги та недоліки електричних тримерів для покосу трави

Садовий тріммер ідеально підходить для покосу газонної трави

Технічні характеристики приладів

Конструкція триммера проста: довга штанга, робоча головка, двигун. Саме в робочій голівці розміщений ріжучий елемент - волосінь або ножі.

Штанга триммера може бути прямою або зігнутою. Пряма штанга більш функціональна. Її можна використовувати для підстригання трави як на рівних територіях, так і на рельєфних. Косарки з прямою штангою оснащені кріпленнями для волосіні і для ножів, в них можна регулювати довжину штанги під зростання оператора.

Триммери з вигнутою штангою призначені для роботи тільки на рівній території. Також в них передбачений тільки один варіант ріжучого елемента - волосінь. Але такі косарки дешевше, ніж попередній вид.

Всі моделі електричних тримерів для трави оснащують ручками трьох форм: D-, L- або T-образними. Перші два варіанти більш поширені, хоча останній вид найчастіше рекомендують до використання. Форма ручки, що нагадує велосипедний кермо, рівномірно розподіляє навантаження на руки оператора і полегшують виконання складних завдань.

Звернути увагу варто на ріжучу частину. Таблиця нижче допоможе розібратися в особливостях цієї частини триммера.

Характеристики Волосінь Ножі
Застосування (поверхня) Рівна і рельєфна поверхня. Чи не псується від зіткнення з камінням Бажано рівна поверхня
Призначення Скошування трави, дрібних кущиків Скошування густий високої трави, чагарників
Матеріал Нейлон, поліпропілен, можливі додавання алюмінієвих частинок Метал (чагарники); пластик (суха трава).
Перетин/форма Коло (трава, сухі чагарники); квадрат (товста трава); зірочка (газонна трава) - сама м'яка волосінь

Три або чотири лопаті;

форма пилки

 

Для тих, кому необхідно заготовлювати траву для домашніх тварин, зауважимо, що ножі січуть траву дуже дрібно. Тому рекомендуємо використовувати волосінь.

Жилка для тріммера

Види триммеров і їх особливості

Головний принцип поділу електричних тримерів на види - розміщення двигуна зверху чи знизу.

Електричні тримери для трави з верхнім розташування мотора більш потужні і їх виробляється більше. Потужність таких пристроїв досягає Потужність 1400 Вт. Вони можуть працювати з вологою або сухою травою, а також з більш густий і високою. На такі косарки встановлюються як волосіні, так і ножі. Недоліком цих моделей вважається їх вага і вартість.

Модифікація триммеров з нижнім розташуванням двигуна менш популярна. Вона розрахована на невеликі обсяги роботи. Найкраще їм зрізати м'яку суху газонну траву. Працювати такий косаркою після дощу, поливу або вранці небезпечно, оскільки волога може потрапити в низько розташований двигун і вивести його з ладу. Також оператора може вдарити струмом.

Потужність таких триммеров не перевищує 650 Вт. У них не передбачено використання ножів.

Моделі з нижнім розташуванням двигуна мають невелику вагу і хорошу маневреність. Ріжучу частину таких косарок можна повернути під необхідним кутом. Ця опція дає можливість якісно скошувати зайву рослинність в важкодоступних місцях.

Додатковою перевагою триммеров з мотором в нижній частині конструкції є доступна вартість. На нашому сайті зібрані пропозиції електричних тримерів різної модифікації за найдоступнішими цінами.

Тример з нижнім розташуванням двигуна

Переваги та недоліки електричних тримерів для покосу трави

Про переваги триммеров варто говорити не тільки в порівнянні з газонокосарками, а в першу чергу, незалежно.

 • Гарна балансування дозволяє людині без серйозних зусиль тримати ці пристрої і навіть працювати однією рукою.
 • Якщо триммер невеликого розміру, його зручно складати в машині або перевозити в транспорті.
 • Електричні мотокоси - екологічні пристрої, оскільки харчуються електрикою, а не бензином.
 • Чи включаються і вимикаються тримери простим натисканням кнопки, працюють безшумно.
 • Кожну модель оснащують двигуном різної потужності, щоб виконувати певний спектр робіт. Навіть мотори з мінімальною потужністю швидко і якісно покосять траву.
 • Запчастини до тріммера коштують недорого. Обслуговує пристрої - досить просте і недороге. При відповідальному і акуратному користуванні садовий тріммер прослужить довго.
 • Моделей електричних тримерів для трави існує досить багато, що дозволяє задовольнити великий і різноплановий попит.
 • Шум і вібрація заглушуються спеціальними системами, щоб працювати з приладом було комфортно.
 • За допомогою цих пристроїв можна надавати форму кущах і кроні дерев.

Недоліки у мотокос також є. Перш за все, підстригати траву можна тільки в радіусі, який дозволяє мережевий кабель триммера. Якщо у вас маленька ділянка - проблем немає, але якщо ділянках велика - знадобиться подовжувач.

Сам по собі подовжений кабель теж створює зайві незручності. Зосередившись на роботі мотокоси, можна не помітити шнур і зачепитися за нього. Ця обставина змушує господарів садових триммеров бути уважнішими і обережнішими під час роботи, частіше переривати роботу.

Якщо орудувати тримерами доводиться довго, людина починає втомлюватися від ваги пристрою. Хоча прилади не надто важкі, вся їх маса утримується людиною.

З електричним тримерами легко справляються жінки

На завершення скажемо, що триммер варто вибирати, орієнтуючись на обсяги майбутніх робіт, їх складність і частоту. Спираючись на конкретні потреби, шукайте відповідну потужність, продуктивність, функціональність. На нашому сайті можна вибрати і купити електротріммер для покосу трави з хорошими знижками.

alt
alt