Знижки на Електрочайники

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Якщо ви перебуваєте в пошуку електрочайника, зверніть увагу на лінійку продукції на сайті USKIDKA. Тут є товари на будь-який смак: з вибором кольору, виробника і бажаної вартості. Також легко визначитися з вподобаним дизайном і конфігурацією електроприладу.

Типи чайників в залежності від матеріалу виготовлення

1. Пластикові

Вибираються тільки з полікарбонату. Занадто дешевий поліпропілен при нагріванні здатний виділяти формальдегід, через що смак води псується, та й користі така "добавка" не принесе. Полікарбонатна продукція виготовляється більш якісно і формує значну затребуваність через дуже доступну вартість. Багатьом подобається невелика вага чайника, особливо якщо ним, крім дорослих, користуються школярі середніх класів. Служать кілька років, однак чутливі до механічних пошкоджень.

2. Скляні

Цей матеріал приваблює своєю прозорістю. Ви можете зануритися в мрії, ковзаючи поглядом по танцюючим водяним бульбашкам. На внутрішній поверхні відразу видно невеликі сольові забруднення, які швидко очищаються содою. Товсте скло попереджає руйнування в результаті термічного нагріву.

3. Стальні

З ними потрібно бути обережними, щоб не обпектися. Матеріал довговічний, але шумний. Якщо впустити чайник на підлогу, вм'ятина що з'явилася не змінить його функціоналу. Сталь, що не кородує, набагато краще алюмінію, формує з'єднання з оксидом заліза. Вибирайте вид поверхні в залежності від частоти догляду за нею (глянець вимагає більшої уваги через відбитки пальців).

4. Керамічні

Глиняна продукція робить смак чаю особливим. Екологічність і особливий дизайн, можливість довго зберігати температуру води, відсутність накипу, низький шумовий ефект підвищують купівельний попит на цю продукцію. Маючи потовщені стінки, пристрій гріється повільніше, та й вагою він не ображений. Чудовий подарунок для тих, хто любить чаювати без поспіху.

5. Термопот

Електрочайники об'єднують в собі функції закипання води і утримання її в межах встановленої температури (від + 60˚С до + 90 ˚). Висока вартість приладу обумовлена ​​наявністю фільтруючих компонентів, які прибирають з води домішки. Сучасний пристрій доповнено дисплеєм, який повідомляє про кількість гарячої води і ступеня готовності для заварювання чаю. Працює тихо, обпе