Знижки на Холодильники в Сумах

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Представляємо вашій увазі всі знижки на холодильники: акції, розпродажі, промокоди. В каталозі Uskidka.com публікуються пропозиції всіх відомих українських інтернет-магазинів: Rozetka, Eldorado, Foxtrot и многих других. Великий вибір моделей дозволяє підібрати техніку виходячи з розміру кухні і ваших потреб. Список пропозицій регулярно оновлюється і поповнюється новими вигідними варіантами. Ви швидко оціните переваги придбання обладнання за допомогою нашого сервісу. USKIDKA – це:

 • великий каталог з кількома десятками розпродажів і акцій на холодильники;
 • продуманий інтерфейс сайту з можливістю пошуку товару;
 • вичерпна інформація про кожен товар;
 • максимально низькі ціни на побутову техніку для зберігання продуктів.

Види холодильників

Холодильне обладнання підрозділяється на групи в залежності від таких параметрів:

 • Кількість камер. Для дому купують одно- та двокамерні моделі. Також випускається обладнання з кількома дверима. Таку техніку встановлюють у закладах громадського харчування. Вона може мати до п'яти дверей. Кілька відсіків дозволяють групувати продукти в залежності від їх призначення. Окрема категорія охолоджувальних систем – Side-in-Side. Такі моделі надійшли на наш ринок з США. Зовні вони нагадують вертикальні шафи з двома дверцятами.
 • Спосіб установки. Агрегати бувають окремо стоячими і вбудованими. Перший варіант – традиційний. Він вимагає наявності вільного місця в приміщенні. Вбудована техніка монтується всередині меблів. Вона займає мінімум корисного простору і відрізняється оригінальним видом.
 • Система охолодження. Виробники пропонують краплинну морозильну техніку і обладнання No Frost. Перші моделі – найбільш звичні. Їх принцип роботи полягає у наступному: двигун запускає рух хладагента по контурах системи. І таким способом вдається підтримувати низьку температуру всередині агрегату. Недолік крапельної системи – утворення інею. Система No Frost відома також, як сухе заморожування. Технологія передбачає багатоступеневу фільтрацію повітря всередині морозильної камери. Щоб продукти не обвітрювались, їх потрібно зберігати в харчовій плівці.

З допомогою нашого сайту ви можете купити холодильник будь-якого виду зі знижкою. Представлені такі відомі марки, як ATLANT, Bosch, Electrolux, Samsung, LG, Indesit, Whirlpool, Zanussi і багато інших. Кожен з цих виробників, працює на ринку холодильного обладнання протягом багатьох років. Техніка даних брендів незмінно отримує позитивні відгуки покупців.

Як вибрати холодильник в інтернеті по акції

При придбанні холодильного обладнання потрібно враховувати не тільки тип пристрою і бренд. Також слід звернути увагу на такі характеристики:

 • Розмір. Цей параметр залежить від приміщення, в якому буде розташовуватися техніка.
 • Клас охолодження. В магазинах побутової техніки представлені звичайні агрегати з класом охолодження A і економічні варіанти A+++. Економія енергоспоживання таких пристроїв становить до 20%.
 • Тип компресора. Випускаються моделі зі звичайним, інверторним і лінійним компресором.
 • Тип управління. Є техніка зі звичними механічними ручками. Однак останнім часом великим попитом користуються моделі із сенсорними панелями.
 • Додаткові функції. Сучасна холодильна техніка оснащується функцією миттєвої заморозки, захистом від дітей, підсвічуванням і іншими корисними доповненнями.

Стежте за нашими новинами, щоб купувати морозильну техніку за найдоступнішим цінами.