Ігрові приставки

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Розпродажі та акції на ігрові приставки від Юскідка - це гарна можливість порадувати свою дитину і заощадити при цьому. Консоль являє собою спеціальний пристрій, призначений для відеоігор. Вона дозволяє надовго захопити дітей. Вони можуть грати поодинці і разом зі своїми друзями. Окремі моделі девайсів також дозволяють слухати музику та дивитися відео. Вони комплектуються контролером, джойстиками, кермом, картами пам'яті та ін. Від кількості додаткових елементів багато в чому залежить ціна гаджета.

Види і переваги консолей

Всі пристрої для ігор можна розділити на дві великі групи – стаціонарні і портативні.

  • Стаціонарні – підключаються до телевізора. Гравцеві також необхідні додаткові аксесуари: джойстики, пістолет, кермо та ін.
  • Портативні моделі мають компактний розмір. Вони за замовчуванням укомплектовані екранами і кнопками. З недоліків варто відзначити маленьку діагональ дисплея і відсутність можливості підключити додаткові девайси. Гра обмежена за часом. Вона залежить від ємності акумулятора. Стаціонарні консолі позбавлені цього недоліку. Вони працюють від електрики.

Переваги даних пристроїв:

  • відносна дешевизна в порівнянні з комп’ютерами і ноутбуками;
  • віддаленість гравця від екрану телевізора, завдяки чому очі будуть втомлюватися менше, ніж під час гри за ПК;
  • великий вибір ігор, які зацікавлять і дитину, і дорослого.

Серед батьків існує думка про шкоду електронних ігор. Насправді при розумному підході до вибору сюжетів девайс может надати велику користь. Дитина може розширити кругозір, вивчати іноземні мови, навчитися грати в шахи, розгадувати різноманітні логічні головоломки та ін.

Як обрати приставку для відеоігор

Консоль має закриту систему. На відміну від комп’ютера її не можна оновити і вдосконалити, тому до вибору треба поставитися максимально серйозно. Перш, ніж замовити ігрову приставку зі знижкою, потрібно звернути увагу на наступні технічні параметри:

  • Тип носія. Ігровий процес може запускатися після підключення до пристрою CD, DVD або флешки. Багато сучасних моделей оснащені вбудованим Blu-Ray – спеціальним оптичним носієм для зберігання даних. В таких девайсах на момент покупки зберігається кілька сотень ігор. Таким чином, вам не потрібно додатково купувати диски або флешку. При виборі моделі з вбудованою пам'яттю потрібно звернути увагу на її обсяг.
  • Розширення. Чим вищий цей показник, тим краща якість картинки. Виробники пропонують два варіанти – 3840×2160 і 1920×1080.
  • Інтерфейси підключення. Це може бути AUX або HDMI. Крім того, в консолі вбудовуються бездротові технології підключення – Bluetooth и Wi-Fi.

Важливе значення має бренд. Беззаперечний лідер цієї сфери – Sony. Він випустив кілька поколінь ігрових консолей. Крім того, свої товари просувають такі гіганти ринку, як Microsoft и Nintendo. Завдяки сервісу USKIDKA ви можете недорого купити ігрову приставку в Україні від будь-якого бренду. Магазины-партнеры платформи виконують доставку по всій країні протягом кількох днів.