Матраци розпродаж: знижки та акції

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Сервіс USKIDKA зібрав для вас великий вибір матраців зі знижками від різних продавців. Ви можете купити по акції якісну ортопедичну модель для ліжка будь-якого розміру. На сайті uskidka.com представлені спеціальні пропозиції популярних українських інтернет-магазинів. Ви отримаєте в своє розпорядження виріб для сну високої якості за приємною ціною. Ви заощадите не тільки гроші, але і час. Адже вам не потрібно переходити з одного сайту на інший у пошуках варіанту по бюджету. Список пропозицій регулярно оновлюється і поповнюється новими акціями. Ви неодмінно знайдете потрібну модель матраца з розпродажу на платформі USKIDKA!

Види матраців

Матраци поділяються на кілька груп в залежності від типу пружинного блоку:

  • Залежний пружинний блок. В основу такої конструкції покладена система взаємопов'язаних пружин. Нею забезпечуються найдешевші моделі.
  • Блок з незалежними пружинами. В таких системах пружини ізольовані один від одного. Незалежні пружини не утворюють ефекту «гамака», характерного для дешевих виробів з залежним пружинним блоком.
  • Моделі без пружин. Вони бувають монолітними і комбінованими. Будь-який вид заповнюється натуральним або штучним матеріалом. Монолітні варіанти всередині містять один матеріал, а об'єднані – кілька шарів різних наповнювачів. Моноліти частіше всього заповнюються латексом, блоками з кокосових волокон або пінополіуретаном. У комбінованих варіаціях жорсткий наповнювач чергується з м'яким. Для забезпечення жорсткості вироби заповнюються блоками абаки, сизалю і кокосової кайри. Краще віддати перевагу комбінованим моделям, вони більш комфортні і довше служать.

В залежності від рівня жорсткості матраци по акціям діляться на м'які і жорсткі. Також можливі варіанти середньої жорсткості. М'які моделі наповнюються латексом, пінополіуретаном і холофайбером. Жорсткі вироби наповнені кокосовими плитами, волокнами абаки, льоном і сизалем. Вони підходять для людей із захворюваннями грудного і шийного відділів хребта. Моделі середньої жорсткості всередині мають пружинний блок і латекс. Вони підійдуть для людини будь-якої комплекції. Також у продажу представлені двосторонні об'єднані моделі. З одного боку вони можуть бути жорсткими, а з іншого – м'якими.

При виборі варіанту слід враховувати наявність проблем зі спиною, комплекцією і розміром ліжка. На uskidka.com представлені знижені ціни та акції на матраци від відомих брендів: Erudit, Medium, Hard, Moco, Arion, Astoria та ін. Їх колекції регулярно поповнюються новинками. Ви можете придбати бюджетний варіант. Міцний сон вам гарантований!

Шопінг з USKIDKA – тільки плюси!

Ви швидко оціните переваги онлайн-покупок з сервісом USKIDKA. До таких належить:

  • широкий асортимент товарів для сну;
  • вичерпна інформація про кожну позицію каталогу USKIDKA;
  • тільки актуальні розпродажі матраців інтернет-магазинів України;
  • гарантована якість кожного виробу.

Акції поширюються не тільки на товари. Спеціальні пропозиції можуть діяти на доставку. Так, деякі магазини пропонують безкоштовну доставку по Києву в день замовлення. Інші майданчики тимчасово скасовують оплату за пересилання, що дозволяє покупцям заощадити певну суму грошей. Крім того, інтернет-магазини надають бонуси в рахунок майбутніх покупок. Інформацію про всі акції шукайте на сайті USKIDKA!