ТОП-8: інвентар для занять спортом вдома
#спорт і дозвілля
#домашні тренування

ТОП-8: інвентар для занять спортом вдома

У суспільстві давно встояла думка, що для отримання тіла мрії необхідні постійні виснажливі тренування у тренажерному залі. Але є низка причин, які перешкоджають людям записуватись на заняття. Серед них — сором, фінансова сторона питання, щільний робочий графік, нема з ким залишити маленьку дитину та інші. У таких випадках єдиний вихід – тренування вдома. Вони можуть бути такими ж ефективними, як у спортзалі, якщо правильно виконувати техніку вправ та застосовувати певний спортивний інвентар.

У статті ми розкриємо наступні теми:

  • Навіщо потрібний інвентар для домашніх тренувань?
  • Види та призначення спортивного спорядження.

Читання статті займе кілька хвилин, але за цей час ви точно знайдете той інструмент, який допоможе негайно отримати результат від домашніх тренувань.

Не будемо втрачати жодної секунди.

Заняття спортом вдома

Навіщо потрібний інвентар для домашніх тренувань?

Ми вже звикли дотримуватися корисних порад з Інтернету. Тут безліч різних відео та змістовних постів на тему занять спортом удома. Виконуючи вправи без додаткових предметів, ви підтягнете та приведете м'язи в тонус, можливо, скинете пару кілограмів. Але домогтися приголомшливої ​​різниці «до» та «після» навряд чи вдасться.

З огляду на це ми виділили кілька переваг інвентарю для занять вдома:

  • підвищення ефективності вправ;
  • більш якісне опрацювання конкретної частини тіла;
  • виконання тренувань, які неможливі без додаткових предметів;
  • різноманітність для м'язів, тому що їх звикання до одноманітних вправ призводить до поступового зниження результативності.

Коли ви вже переконалися, що займатися спортом удома краще з додатковим обладнанням, перейдемо до опису основних його видів.

Види та призначення спортивного спорядження в домашніх умовах

Інвентар, який застосовується для занять спортом вдома, зручно класифікувати за призначенням:

  • важкий — навантаження створює додаткову вагу (гантелі, гирі, медбол, обважувачі);
  • легкий - ефективність вправ досягається за допомогою опору (фітнес-гумки, гумові петлі, еспандери, еластичні стрічки);
  • засоби для опори (килимок, TRX, фітбол та ін.).

Не обов'язково облаштовувати домашній спортзал із усіма згаданими предметами. Можна виділити кілька найпопулярніших та універсальних.

Гантелі

Гантелі добре надають тонусу і підтягують м'язи. У продажу є варіанти різної ваги для будь-яких тренувань, рівня фізичної підготовки та статі. Також можна подумати про вибір розбірних гантелей, вага яких можна регулювати, знімаючи чи додаючи диски.

Гантелі різної ваги

В якості домашнього спортивного інвентарю бажано від початку придбати кілька пар різної ваги або комплект розбірних гантелі. Вони допоможуть провести якісне тренування із опрацюванням усіх груп м'язів. Гантелі мають доступну вартість, але вона пропорційно збільшується разом із їхньою вагою.

Якщо з якихось причин ви не можете придбати такий спортивний інвентар, можна скористатися пляшками різного літражу, наповненими піском або водою.

Медбол

Вже за назвою зрозуміло, що цей обтяжувач має форму м'яча, вага якого може досягати 20 кг. Цей предмет все частіше зустрічається під час занять домашнім фітнесом. З медболом зручно виконувати вправи, так як він виготовлений з шорсткої щільної гуми, а вага створюється за рахунок наповнювача: піску, тирси або гелю. Застосування «медичного м'яча» спрямоване на збільшення витривалості, набуття спритності та сили.

Медбол для домашнього фітнесу

Обтяжувачі для ніг

Вага обтяжувачів для ніг може коливатися від 0,5 до 5 кг. З ними зручно проводити заняття, тому що їх потрібно просто надіти на область щиколоток. Ускладнювачі трохи ускладнюють процес виконання вправ, відповідно покращують їх ефективність. За допомогою цього спортивного інвентарю можна підтягнути ноги, сідниці, а також збільшити навантаження під час кардіовправ.

Ускладнювачі виготовлені з тканини, тому вимагають прання. Згодом матеріал та кріплення здатні рватися. Але купити купувати обтяжувачі не проблема, адже коштують вони недорого.

Утяжелювачі для ніг для домашніх тренувань

Фітнес-гумки

Фітнес-гумки мають діаметр 25-30 см і виготовляються з латексу. Надягають вони на ноги і руки для створення опору, який приводить м'язи в тонус. Крім цього, гумки займають мінімум місця, їх можна скрізь брати із собою, також вони відрізняються демократичною вартістю. У продажу є варіанти різного ступеня жорсткості.

Фітнес-гумки для домашнього спорту

Еластична стрічка

Еластична стрічка - латексна смужка довжиною 140 см і шириною близько 15 см. З нею існує безліч вправ для занять пілатесом, розтяжки, силових тренувань як на ноги, так і на верхню частину тіла. Також стрічка іноді необхідна у процесі реабілітації після травмування. Еластична смужка може замінити фітнес-гумку або використовуватися в комплексі з нею.

Еластична стрічка для всіх частин тіла

Трубчастий еспандер

Цей спортивний інвентар, який використовується для тренувань вдома, має вигляд латексної трубки, яка на кінцях закінчується ручками. У продажу є варіації різного рівня спротиву. Дія тренажера заснована на опорі, призначений еспандер для силових тренувань, в основному, наголошує на прокачуванні м'язів спини і рук. Їм спокійно можна замінити гантелі під час тренувань, оскільки рухи з ним виходять плавними та рівномірно по всій амплітуді.

Трубчастий еспандер для створення опору

Петлі TRX

Петлі призначені для підвісних тренувань, які допомагають розвивати координацію, зміцнювати м'язи корсетної області. Дія такого спортивного обладнання ґрунтується на роботі з вагою свого тіла, а нестабільність конструкції дозволяє задіяти всі м'язи.

Петлі TRX для тренування м'язів

Фітбол

Фітбол — гумовий м'яч, який досягає в діаметрі 85 см. Використовується він для зміцнення м'язів спини, живота, сідниць та поліпшення постави. Також він може послужити допоміжним предметом при силових тренуваннях або як невелика вага в руках. Заняття з фітболом допомагають відновитися після фізичних травм, а також корисні людям похилого віку та вагітним жінкам.

Фітбол для гарної постави

Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, зокрема травми, краще утриматися від домашніх тренувань або попередньо проконсультуватися у лікаря про можливість їх проведення та допустимий рівень навантажень.

Облаштовуючи вдома свій спортзал, загляньте в каталог інтернет-магазину USKIDKA, де представлені лише якісні товари за доступними цінами. Для більш вигідних покупок слідкуйте за знижками на сайті.

alt
alt