Дитячі автокрісла

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

USKIDKA пропонує забезпечити безпеку дитини під час поїздок в машині і придбати автокрісло зі знижкою від інтернет-магазинів України. Товар являє собою спеціальну люльку з ременями для фіксації малюка. Саме крісло міцно прикріплюється до сидіння автомобіля. Батько, що знаходиться за кермом, може спостерігати за дитиною в дзеркало заднього виду і контролювати його поведінку.

Переваги автокрісла

Що дає наявність такого пристосування в автомобілі:

  • Безпека. За даними ВООЗ, наявність дитячої автолюльки знижує ризик загибелі в аварії малюка до року на 73%, а шанси врятувати малюка віком 1-4 року збільшуються на 54%. Це обумовлено тим, що дитина міцно зафіксована. Звичайні автомобільні ремені не забезпечують належну безпеку людині ростом менше 150 см.
  • Можливість контролювати поведінку свого чада. Водій сам може вибрати комфортний для нього бік для установки сидіння. Якщо у вас двоє дітей, ззаду можна розмістити пару крісел.
  • Багатофункціональність. Сучасні вироби для дітей до 1 року призначені для їх безпечного розміщення в машині і можуть виконувати функцію перенесення. У таких моделях передбачена можливість регулювати положення спинки аж до горизонтального положення. Тоді немовляті буде зручно спати під час поїздки.
  • Максимальний комфорт для дітей. Малюк знаходиться в положенні напівлежачи. Він може вільно рухати руками і ногами. Завдяки чому під час подорожі маленького члена сім'ї можна зайняти дитячими книжками і іграми.

Як вибрати автомобільне крісло для дитини?

Якщо ви часто пересуваєтеся на машині, вам необхідно подбати про захист своїх дітей. За допомогою платформи USKIDKA ви можете купити автокрісло від відомого бренду. При виборі цього корисного пристрою потрібно враховувати вік і вагу дитини, спосіб установки, тип кріплення та матеріал виготовлення ременів.

Автомобільні люльки призначені для дітей таких вікових категорій:

  • нульова група – для немовлят вагою до 10 кг;
  • 0+ – до 13 кг;
  • категорія 1 – для малюків 1-4 років вагою до 18 кг;
  • категорія 2 – для дітей 3-7 років;

Для хлопців старше 8 років призначені бустери. Їх принципова відмінність – відсутність спинки. Бустери регулюються по висоті. Вони піднімають дитину до такого рівня, щоб ремінь фіксувався на грудній клітці. Виробники також пропонують об'єднані універсальні моделі, якими можна користуватися не один рік.

Крісла встановлюються у двох напрямах:

  • Проти ходу руху. Вважається максимально безпечним положення дитячого сидіння. Розміщення спиною до водія добре фіксує хребет що формується і знижує ризик отримання травми під час аварії. Рекомендується тримати автолюльку так, як можна довше. Маленькі діти, які не досягли однорічного віку, встановлюються тільки обличчям до багажника.
  • По ходу руху. Так розміщуються вироби для хлопців старшої вікової групи. Головна перевага такого способу установки – можливість спостерігати за дітьми за допомогою дзеркала заднього виду.

Автолюльки розрізняються за типом кріплення. Вони можуть фіксуватися штатним і якірним ременем. У першому випадку можна прикріпити як крісло окремо, так і дитину разом з ним. Якірний спосіб передбачає фіксацію сидіння до підлоги машини. Хороші параметри безпеки показують європейські стандарти Іsofіx – спеціальні скоби для кріплення замків.

Ремені можуть бути виготовлені з мікрофібри і алькантари. Обидва матеріали міцні і еластичні.

Не зайвим буде звернути увагу на жорсткість сидіння, особливо при купівлі бустера. Він може бути м'яким або жорстким. Важливе значення має колір виробу. Від нього залежить, як часто вам доведеться його чистити в погану погоду. На сірих і чорних моделях сліди бруду менш помітні.

За допомогою сервісу USKIDKA ви можете придбати недорого дитяче автокрісло для дитини будь-якого віку. Ми співпрацюємо з надійними інтернет-магазинами і прагнемо охопити всі їх спеціальні пропозиції. Представлені знижки, акції, розпродажі, промокоди, бонуси. Команда USKIDKA, вибираючи між товарами різних магазинів, віддає пріоритет найкращим варіантам з доступними цінами.

Ціни на Автокрісла
Автокрісла Ціна зі знижкою
Бустер Lionelo Luuk 15-36 кг Серый (LO.A.LU02) (5902581653109) (1030945) від Rozetka 390 UAH
Автокрісло Capsula JR5 Pantera Black (773010) (1189815) від Stylus 1 005 UAH
Автокрісло Welldon Smart Sport Оливковый/серый (BS02N-S95-002) (4820212900099) (374223) від Rozetka 2 334 UAH
Автокрісло Lionelo Sander Isofix 0-36 кг Черное (LO.A.SA05) (5902581654632) (483767) від Rozetka 3 405 UAH
Автокрісло-переноска BeSafe Izi Go Sober sport (553064) (1563183) від Rozetka 4 799 UAH
Автокрісло Capsula MN3X Pantera Black (246245) від Stylus 5 335 UAH