Крісла

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Зручні функціональні меблі – запорука комфорту і затишку в домі. USKIDKA зібрала для вас знижки, акції та розпродажі крісел: офісних, комп'ютерних, м'яких, дитячих. Цей предмет необхідний для продуктивної роботи і комфорту. Його встановлюють у вітальнях, кабінетах, спальнях. Навіть один м'який стілець здатний перетворити і освіжити інтер'єр кімнати. Великий вибір товарів у цьому розділі каталогу платформи USKIDKA дозволяє підібрати варіант для кімнати будь-якого призначення та дизайну.

Види крісел

 • Стандартні. Найпростіші моделі зі спинкою і сидінням на чотирьох ніжках. Вони призначені для відпочинку. Звичайні м'які крісла відрізняються багатим вибором кольорів оббивки. Їх встановлюють у вітальнях і спальнях.
 • Розкладні. Існує два різновиди. Перший - трансформер, перетворюється в ліжко. Такий варіант доцільно придбати для малогабаритної квартири або дачі. В складеному вигляді він займає зовсім трохи місця. Другий різновид – крісло-шезлонг. В нього є додаткова підставка для ніг, яку при необхідності можна скласти. Також в таких моделях змінюється кут нахилу спинки.
 • Крісла-гойдалки. Меблі для розслабляючого відпочинку. Такі вироби відрізняються за конструктивними особливостями і матеріалом виготовлення. Розрізняють полози і маятник. У першому випадку розгойдується вся конструкція, а в другому – тільки спинка. Найбільш популярні варіанти – ротангові гойдалки для дачі.
 • Підвісні. Найчастіше прикріплюються до стелі. Також можуть бути забезпечені власною важільною системою. Такі моделі можуть мати форму гамака, кокона, яйця або кулі.
 • Офісні. Їх завдання – забезпечувати правильне положення тіла при тривалій сидячій роботі. Для персоналу доцільно купити офісні крісла простої форми з мінімальним набором регулювань. В кабінет керівників купують презентабельні моделі з дорогих матеріалів. Меблі для роботи повинні легко чиститися і витримувати великі навантаження. Наповнювач повинен бути в міру м'яким.
 • Комп'ютерні. Ці меблі призначені для тривалого перебування перед комп'ютером. Дані вироби відрізняються підвищеним комфортом і великим набором регулювань. Всі комп'ютерні крісла оснащуються високими ортопедичними спинками і комфортними сидіннями. В них зручно сидіти перед монітором кілька годин підряд. Для оббивки використовуються якісні натуральні та синтетичні тканини, які не втрачають своїх характеристик протягом тривалого часу. Розрізняють окремий різновид даної категорії – геймерські моделі. Вони відрізняються підвищеним функціоналом.
 • Дитячі. Ці вироби мають барвистий оригінальний дизайн. Вони можуть бути виконані в вигляді тварин. Дитячі крісла – надійні, м'які і зручні. Такі меблі стануть справжньою окрасою кімнати.

Предмети облаштунку виконуються в різних стилях: класичному, кантрі, модерн, хай-тек. Різноманітність форм і забарвлень дозволяє підібрати варіант для будь-якого будинку, квартири і офісу.

Критерії вибору

Перш, ніж замовити недорого крісло – ігрове, м'яке або дитяче – слід звернути увагу на наступні параметри:

 • призначення;
 • габарити;
 • комплектація;
 • функціонал;
 • дизайн інтер'єру.

Спеціальні пропозиції магазинів-партнерів платформи USKIDKA – це відмінна можливість облаштувати будинок або офіс зручними меблями з максимальною економією.