Аксесуари для колясок і автокрісел

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

USKIDKA зібрала для вас знижки на підвіски, мобілі та інші іграшки для дитячих колясок. М'які і тверді, музичні і звичайні, тварини і рослини, машинки і пупсики – різноманітність виробів для дитячих транспортних засобів вражає уява. Представлені всі форми і забарвлення. Такі пристосування дозволяють не тільки відвернути і заспокоїти дитину під час прогулянки. Вони спрямовані на правильний розвиток важливих навичок малюка. За допомогою ігрових предметів він вчиться розрізняти кольори, форми, тварин та ін.

Види підвісок для малюків

До вибору брязкальця слід віднестися відповідально. Значення має все – матеріал виготовлення, вага, колір, функції. Адже цією річчю буде грати немовля. Головними вважаються якість і безпека.

USKIDKA співпрацює з перевіреними інтернет-магазинами. На цій сторінці представлені іграшки, які відповідають строгим стандартам. Ви зможете захопити дитину цікавим аксесуаром, не турбуючись про його здоров'я та безпеку. Крім того, наші пропозиції дозволяють заощадити. Ви зможете купити кілька ігрових комплектів з приємним цінами.

При покупці, перш все, потрібно визначитися з призначенням товару. Це може бути:

  • Брязкальце. Його головна функція – звук. Дані предмети можуть бути твердими і м'якими. Випускаються варіанти різної форми і кольору. Це може бути брязкальце на пластиковій основі або розтяжка з кількома дзвінкими елементами.
  • Підвіска. Для кріплення до чохла коляски або автокрісла передбачена прищіпка. Частіше всього підвіска має один великий яскравий елемент, який приваблює увагу малюка. Дані аксесуари можуть не видавати звуки. Вони зображують різних звірів, птахів, рослини.
  • Розвиваюча дуга. Вона являє собою ряд іграшок, підвішених на тверду вигнуту основу. На дузі може бути кілька великих елементів та дрібних дзвінких кульок.
  • Мобіль. Він представляє собою яскраві деталі, розвішані по колу на одній підставі. Головна відмінність мобіля від іншої дитячої продукції – можливість привести предмети у рух. Для цього потрібно натиснути на кнопку або завести важіль. Рух аксесуарів по колу може супроводжуватися приємною дитячою мелодією. Елементи мобіля можуть бути виконані у вигляді звіряток, квіточок або геометричних фігур. Монотонний рух різнобарвних деталей допомагає відволікти малюка.

Всі ці аксесуари дозволяють не тільки заспокоїти плач немовляти. Вони формують важливі навички: пам'ять, логічне мислення, дрібну моторику рук.

Як вибрати іграшки для автокрісел, колясок, ліжок

Незалежно від того, який тип товару ви вирішили купити, при оформленні замовлення потрібно враховувати наступне:

  • вікові рекомендації;
  • стать вашого малюка;
  • призначення;
  • функції аксесуара;
  • бренд.

Виріб має точно відповідати віку малюка. Не варто купувати дитині предмети з дрібними деталями. Немовлята намагаються все спробувати на смак, це нормальний етап розвитку і пізнання світу. Новонароджене маля може проковтнути або вдавитися маленьким предметом.

На перших етапах розвитку стать дитини не має вирішального значення. Але багато батьків прагнуть оточити дівчинку ніжними рожевими предметами, а хлопчику – купують вироби блакитних тонів. Цей нюанс варто враховувати, якщо ви обираєте подарунок.

Купуйте дитині різноманітні іграшки. Якщо вже є модель зі світловими ефектами, цього разу купите дзвінке брязкальце. Краще розділити аксесуари для домашнього використання і прогулянок.

Вибирайте продукцію відомих брендів. Вони дбають про якість своїх виробів. Саме такі марки представлені на платформі USKIDKA.