Блендери зі знижками і по акції в інтернет-магазинах

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Сучасну кухню неможливо уявити без техніки, яка полегшує готування та економить господині час. В цьому розділі сайту uskidka.com представлені саме такі кухонні прилади – блендери зі знижками. Дані пристрої призначені для подрібнення різних продуктів і приготування коктейлів. Якісна модель здатна замінити міксер, м'ясорубку, скиборізку і частково кухонний комбайн.

Сервіс USKIDKA пропонує заощадити і купити блендер по акції. Запропоновано великий вибір моделей за найвигіднішим цінами. Розмір знижки не впливає на якість девайса. Ви отримаєте в своє розпорядження надійний багатофункціональний прилад.

Види приладів для подрібнення продуктів

Виробники кухонної техніки пропонують кілька типів девайсів, призначених для подрібнення їжі:

  • Виробники кухонної техніки пропонують кілька типів девайсів, призначених для подрібнення їжі:
  • Стаціонарний. Цей девайс відрізняється великими габаритами і високими показниками потужності. Він більш функціональний. Стаціонарний пристрій забезпечено чашею великого об’єму і декількома насадками. Цей варіант відмінно підійде тим, хто багато готує.
  • Міні-комбайн. Він поєднує характеристики занурювального і стаціонарного девайса. Міні-комбайн являє собою ручний блендер, укомплектований чашею. Різні насадки подрібнюють будь-які тверді продукти, м'ясо, фрукти, овочі. Вони шаткують, ріжуть, збивають і навіть замішують тісто. Міні-комбайн зробить готування страв максимально швидким та комфортним.
  • Бездротовий. Він відрізняється від занурювального агрегату можливістю працювати без підключення до електромережі. Бездротовий девайс має ті ж функції, що й інші моделі приладів.
  • Фітнес-блендер. Персональний девайс, призначений для подрібнення фруктів, овочів і м'яких продуктів. Його основна функція – приготування коктейлів.

Критерії вибору блендера

При покупці пристроїв для подрібнення продуктів слід звернути увагу на потужність, матеріал виготовлення корпусу та ножів, об'єм чаші, режими і кількість насадок.

Від потужності залежить швидкість подрібнення, кількість режим