Недорогі посудомийні машини

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Людина прагне по максимуму полегшити рутинні процеси: за прибирання відповідає робот-пилосос, за готування відповідальна мультиварка, а за миття посуду – посудомийка. Платформа USKIDKA зібрала для вас всі розпродажі, знижки та акції на посудомийні машини. Ви можете купити корисний побутовий прилад за оптимальною ціною і назавжди забути про такі обов'язки, як миття посуду.

Чому потрібно купити посудомийку?

Навіщо займатися неулюбленою справою у мийки, якщо миття тарілок і каструль можна доручити спеціальному апарату? Переваги цього кухонного помічника очевидні:

 • Економія часу. Ви зможете присвятити зайву годину іншій домашній роботі або хобі. Посудомийка може працювати, навіть коли вас немає вдома!
 • Можливість роботи при відсутності гарячої води. Машинка сама нагріє воду – досить підключити її до водоканалу. Її можна під'єднати до гарячого водоканалу – тоді скоротиться енергоспоживання.
 • Скорочення витрат води. Посудомийка економно витрачає воду. Вона визначає необхідну кількість рідини. Витрата води знизиться у три рази. Відповідно, зменшаться рахунки за оплату комунальних послуг.
 • Ефективне миття посуду. Машинка миє посуд краще людини. Полоскання при високій температурі дозволяє змити засохлі забруднення, прилиплі залишки їжі та ін. Ви отримаєте ідеально чистий і сухий посуд.
 • Невеликі габарити. Посудомийка впишеться навіть у найкомпактнішу кухню. Деякі моделі можна вбудовувати в меблі.

У посудомийки є один недолік – необхідність купувати спеціальний миючий засіб. Враховуючи, що у вас відпаде потреба у звичайному засобі для миття посуду, ви практично не відчуєте цих витрат. До того ж пристрій використовує миючий засіб дуже економно.

Як вибрати посудомийку?

При виборі помічника для господині слід враховувати габарити, місткість, набір функцій і зовнішній вигляд. Агрегати поділяються на три види – окремо стоячі, вбудовувані і настільні. Окремо стоячі моделі встановлюються замість меблів. За бажанням власника агрегат можна поставити в кухні або ванній кімнаті – головне, щоб був доступ до води.

Місткість посудомийки залежить від кількості членів сім'ї. За один цикл різні моделі приладів можуть помити від 6 до 18 комплектів посуду. За європейським стандартом в один комплект входить 12 предметів.

Головна функція посудомийки – миття посуду. Вона може бути доповнена іншими корисними опціями. До таких відносяться автоматичне блокування дверцят, усунення залишків їжі, звуковий сигнал при протіканні води, скорочений режим миття при неповному завантаженні та ін. Набір характеристик залежить від ваших індивідуальних потреб. Функціонал впливає на ціну приладу.

Посудомийка – частина інтер'єру кухні, тому важливе значення має її дизайн. Виробники пропонують прилади різних відтінків. Найпопулярніший варіант – білий. Також пристрої можуть бути виконані в чорному, коричневому, сірому кольорі. Ви можете обрати модель, яка гармонійно впишеться в інтер'єр кухні або ванної кімнати.

Виробники посудомийок

При виборі посудомийки не зайвим буде звернути увагу на бренд. Краще обирати популярного виробника, який працює на ринку побутової техніки протягом багатьох років. До таких належать:

 • Bosch;
 • Electrolux;
 • Samsung;
 • Indesit;
 • Whirlpool;
 • Zanussi.

Всі ці марки представлені на платформі USKIDKA. Список моделей і брендів регулярно поповнюється новими найменуваннями. Ви можете купити недорого посудомийну машину з відмінним набором функцій.