Велосипеди - розпродажі і акції

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

В наш час велосипеди завойовують велику популярність. Все частіше люди прагнуть вести активний спосіб життя, підтримувати себе в спортивній формі і відпочивати на природі, тому знижки на велосипеди стають, як ніколи, актуальними. Величезна різноманітність моделей дозволяє підібрати надійний варіант залежно від статі, віку, зростання і дороги, на якій будете їздити.

Ефектний дизайн робить велосипед невід'ємною частиною вашого стилю. Також ви можете доповнити образ аксесуарами для захисту різних частин тіла. До таких відноситься шолом, налокітники і наколінники. В асортименті онлайн-майданчиків, представлених на платформі USKIDKA, також є обладнання і засоби по догляду за транспортом: насоси, мастила, фарби.

Як вибрати велосипед на розпродажі магазина-партнера платформи USKIDKA

В залежності від статі і віку розрізняють наступні категорії:

  • чоловічі;
  • жіночі;
  • дитячі;
  • підліткові.

Чоловічі – класика жанру. Це звичний варіант двоколісного транспорту з високою рамою. Жіночі моделі мають низьку скошену раму, яка дозволяє їздити у спідниці або платті. Крім того, такі велосипеди відрізняються яскравим дизайном. Конструктивні елементи можуть бути пофарбовані в рожевий або червоний колір. Перед кермом встановлюється плетений кошик для покупок. А саме кермо може бути оформлене помпонами.

Дитячі та підліткові велосипеди мають невеликі розміри. Транспорт для малюків забезпечується додатковою парою коліс. Такі вироби відмінно підходять, щоб освоїти навички їзди на «залізному коні». Окрема категорія - складні моделі. Їх зручно зберігати в квартирі. За допомогою USKIDKA ви можете придбати недорого велосипед будь-якого виду.

В залежності від цілі використання виділяють наступні групи:

  • Гірські. Мають надійну посилену конструкцію і амортизацію, що полегшує пересування в умовах бездоріжжя. На гірських велосипедах можна їздити і по асфальту. Вони вважаються універсальними.
  • Спортивні. Найшвидші моделі. Їх використовують професійні спортсмени. Такі велосипеди розвивають високу швидкість, мають відмінну прохідність та підлягають спеціальній сертифікації. Їх конструкція розроблена таким чином, щоб забезпечити велосипедистові максимальний комфорт для занять спортом.
  • Міські. Прості моделі для пересування по асфальтованій дорозі. Вони розрізняються по дизайну і комплектації. Міські велосипеди мають високу посадку і мінімальну кількість швидкостей. Це відмінні варіанти для відпочинку всією сім'єю.

Перед оформленням замовлення варто звернути увагу на матеріал виготовлення конструктивних елементів. Рама може бути виготовлена із сталі, карбону і алюмінію.

Важливе значення має вид гальма. Він буває дисковим, гідравлічним і механічним. Також велосипеди забезпечуються ножним і ободним гальмом. У кожного з них різна швидкість гальмування. Крім того, від нього залежить комфорт під час занять велосипедним спортом.

Ви можете купити велосипед по акції будь-якої конфігурації та дизайну. Платформа USKIDKA розроблена таким чином, щоб зробити онлайн-шопінг максимально вигідним для українських покупців. Свої пропозиції на сайті розміщують продавці з всієї України. Під час розпродажів і акцій вони встановлюють максимально низькі ціни. Інтернет-магазини гарантують швидку доставку товару не тільки по Києву, але і по іншим містам України.