Знижки і акції на кавоварки (кавові машини)

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Кофе – один найпопулярніших напоїв у світі. Ми пропонуємо спростити процес її приготування і купити кавоварку зі знижкою. USKIDKA зібрала для вас всі спеціальні пропозиції з продажу кавоварок. Ви можете починати свій ранок з чашки улюбленого напою і не витрачати багато часу на його приготування.

Кавоварка – простий апарат, яким може користуватися навіть початківець бариста. Досить, засипати зерна, налити воду, натиснути кнопку, і скоро ваша кава буде готова.

Види кавоварок

Дані апарати за принципом роботи поділяються на п'ять груп:

  • Краплинні. Найбільш простий варіант. Резервуар наповнюється водою. Вона нагрівається і пропускається через чашу з меленими зернами. Виходить кава, яка надходить у інший резервуар.
  • Ріжкові. Більш продвинуті моделі, в яких для приготування кави використовується пар. Ріжкові кавоварки готують каву з пінкою, яку так люблять цінителі цього напою. Час приготування кави – одна хвилина.
  • Чалдові. Такі кавоварки орієнтовані на приготування певного виду напою. Мелену каву засипають у чалд – резервуар з фільтраційним папером. Звідси і назва моделей.
  • Капсульні. Назва цих агрегатів пішла від різновиду кави. Для приготування напою дані машини використовують капсули з кавою, які у процесі варіння проколюються і промиваються. Напій виходить з насиченим смаком і ароматом.
  • Об'єднані. Дорогі машини, які можуть приготувати напій з меленої та зернової кави. Вони можуть варити різні види кавових напоїв. Об'єднані машини мають багато можливостей – від варіння звичайної чорної кави до вибору порцій добавок.

Завдяки нашому сервісу ви можете недорого купити кавоварку будь-якого виду.

Додаткові функції та критерії вибору кавоварок

Машини забезпечуються цілим рядом корисних опцій. Деякі моделі можуть молоти зерна. Для цього вони забезпечуються кавомолками. Інші апарати мають кілька модулів для налаштування конфігурацій кави. Вони варять еспресо, американо, капучіно, гарячий шоколад та інші смачні напої. Часто в такі апарати вбудовуються модулі для добавок: цукру, вершків, молока, прянощів.

Ви можете недорого купити кавоварку по акції з будь-якими переліченими функціями. Для цього потрібно тільки стежити за нашими оновленнями. Список спеціальних пропозицій регулярно оновлюється і поповнюється новими варіантами. Ви можете підібрати потрібну модель машини для варіння кави. При її виборі слід враховувати такі параметри:

  • потужність;
  • час приготування;
  • матеріал виготовлення колби;
  • об’єм;
  • додаткові можливості.

Потужність впливає на міцність і час варіння напою. Якщо вам потрібно готувати великі об’єми різних видів кави, слід вибрати агрегати потужністю 1000-1200 Вт. При купівлі зверніть увагу, з якого матеріалу виготовлена колба. Краще вибрати резервуар зі скла або жароміцного пластика. Тоді напій буде довго зберігати насичений смак. Об’єм і додаткові функції обираються виходячи з ваших потреб.

Стежте за нашими розпродажами кавоварок, купуйте апарати за вигідними цінами, і насолоджуйтесь дійсно хорошим напоєм щоранку!