Витяжки недорого

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Кухня - це місце скупчення ароматів від їжі, деякі з яких не завжди добре пахнуть. Тому так важливо купити недорого витяжку. Вона усуне неприємні запахи і шкідливі речовини. Повітря в кухні завжди буде чистим і свіжим. У цьому приміщенні домочадці проводять багато часу. Вони витрачають його на підготовку, миття посуду, прийоми їжі. Все це супроводжується запахами і бактеріями. Тривале знаходження в приміщенні з несвіжим повітрям призводить до втоми, втрати уваги і проблем зі здоров'ям. Тому в кожній кухні має бути пристрій для фільтрації забрудненого повітря. Воно монтується над плитою або варильною поверхнею. Агрегат всмоктує всі шкідливі речовини: дим, кіптяву, продукти горіння та ін. Це дозволяє підтримувати в кухні нормальний мікроклімат.

Види витяжок

За принципом експлуатації техніка ділиться на два типи - проточний і циркуляційний. Перші моделі нагадують кондиціонери. Вони всмоктують шкідливі речовини і по системі вентиляції виводять їх на вулицю. Такі девайси вимагають спеціального монтажу. При покупці проточної моделі не обійтися без допомоги кваліфікованих майстрів.

Циркуляційні пристрої можна встановити самостійно. Вони оснащені вугільним фільтром, який очищає забруднене повітря. Після очищення воно повертається в кухню. У циркуляційного обладнання менша продуктивність, ніж у проточного.

За способом установки витяжки діляться на наступні види:

  • Купольні. Класичні моделі з широкою нижньою частиною, розташованої над плитою. Вона нагадує плоский дах або об'ємний капюшон. Цей елемент приладу призначений для забору повітря. Воно через вузьку трубу потрапляє в вентиляцію. Серед переваг купольних девайсів варто відзначити ефективну роботу і просту конструкцію. Їх головні недоліки - громіздкість, складний монтаж і високий рівень шуму.
  • Похилі. Головна особливість цих витяжних пристроїв - можливість регулювати кут нахилу поверхні, всмоктуючої повітря. Таким чином, користувач може сам відрегулювати положення девайса для максимально ефективного забору чада або випарів. Додатково похилий прилад може бути оснащений сенсорною панеллю керування, світлодіодним підсвічуванням і декоративними скляними вставками.
  • Острівні. Це єдиний варіант, який не встановлюється на кухонних меблях. Прилад прикріплюється до стелі. Він відрізняється складною конструкцією і монтажем;
  • Кутові. Вони дозволяють раціонально використовувати вільний простір кухні. Кутові моделі можуть бути купольними або Т-образними.
  • Плоскі. Ці агрегати також економлять місце в приміщенні. Вони можуть працювати за проточним і рециркуляційним принципом. Плоска техніка відрізняється невисокою потужністю. Її буде достатньо для малогабаритної кухні.
  • Вбудовувані. Ці прилади встановлюються всередині навісних шафок. Вони зовсім непомітні.
  • Телескопічні. Різновид вбудованої техніки. Вона являє собою касетну установку, основні елементи якої розташовані в шафці. Її відмінна риса - висувна панель, розташована безпосередньо над плитою.

На платформі USKIDKA ви знайдете знижки на витяжки всіх типів.

Критерії вибору обладнання для фільтрації повітря

При покупці пристрою потрібно враховувати не тільки його тип, а й інші параметри:

  • продуктивність;
  • тип фільтруючого елемента;
  • ширина приладу.

Продуктивність розраховується виходячи з площі кухні. Для її розрахунку вам необхідно площу приміщення помножити на його висоту. Потім потрібно помножити отримане число на коефіцієнт 12. Вам також необхідно врахувати можливі втрати. До отриманого числа додайте 30-40%. Запасу більше не потрібно. В іншому випадку девайс буде сильно шуміти під час роботи і споживати багато електроенергії.

Циркуляційна техніка для очищення повітря оснащується вугільним і багаторазовим жировим фільтром. Вугільний - вимагає періодичної заміни. У проточного обладнання фільтр відсутній.

Перед тим, як замовити недорого кухонну витяжку, виміряйте місце встановлення. Також потрібно враховувати інтер'єр. Виробники пропонують пристрої різного кольору: сріблястого, чорного, білого, бежевого, зеленого та ін. Ви зможете підібрати варіант, який гармонійно впишеться в дизайн кухні.

Ціни на Витяжки
Витяжки Ціна зі знижкою
Витяжка PYRAMIDA UX 60 IV (1245134) від Rozetka 1 159 UAH
Витяжка VENTOLUX RIMINI 60 BK (450) PB SL (1518757) від Rozetka 1 599 UAH
Витяжка VENTOLUX FERRARA 60 INOX (900) PB (1172426) від Rozetka 2 799 UAH
Витяжка GUNTER&HAUER LEONA 6 Q (757302) від Rozetka 5 499 UAH
Витяжка GUNTER&HAUER ATALA 1075 GLW (501686) від Rozetka 7 499 UAH
Витяжка PYRAMIDA HES 30 (D-600 MM) BLACK/AJ (1341820) від Foxtrot 9 949 UAH