Меблі: розпродажі і акції

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Ліжка, шафи, дивани, крісла, модульні системи та інші меблі по акціях - це гарна можливість заощадити і створити комфорт в домі. Предмети облаштунку відіграють важливу роль при оформленні інтер'єру і купуються на багато років вперед. Тому до їх вибору потрібно підходити з відповідальністю.

Платформа USKIDKA пропонує вам облаштувати свій будинок з максимальною вигодою для гаманця. Представлені розпродажі і акційні пропозиції перевірених гіпермаркетів і інтернет-магазинів. Ви можете купити недорого меблі високої якості, які прослужить на протязі багатьох років.

Як обрати меблі для дому

Предмети інтер'єру поділяються на кілька категорій в залежності від приміщення, для якого вони призначені:

  • Для спальні. Це місце для відпочинку. Сюди ставлять ліжко, шафу з розсувними дверцями і тумбочки. Кількість меблів залежить від розміру спальні. В простору кімнату також можна встановити ширму, пуфи, зручне крісло, письмовий стіл і стілець. Атмосферу доповнить спальне приладдя: ковдри, подушки, покривала, пледи та ін.
  • Для вітальні. Дана кімната облаштовується диванами, кріслами і модульними системами. Якщо дозволяють розміри приміщення, можна поставити пуфи, журнальні столики, етажерки, книжкову шафу, сервант та ін. В якості аксесуарів виступають картини, світильники і посуд.
  • Для кухні. Це багатофункціональне приміщення, в якому не тільки готують їжу, але і приймають гостей. Сюди купують кухонний гарнітур і столову групу.
  • Для передпокою. Він першим зустрічає гостей. Його облаштунок залежить від довжини і ширини. В довгу кімнату можна поставити вузьку шафу-купе або вішалку з полицею для взуття. В просторе приміщення також ставлять комод, дзеркало і пуф.
  • Для дитячої. Обов'язковими складовими облаштунку є ліжко, шафа та письмовий стіл. Якщо кімната малогабаритна, можна придбати розкладну парту. Її легко скласти після виконання уроків.

Перш, ніж придбати меблі зі знижкою, потрібно звернути увагу на мате