Кухонні мийки недорого

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

У сучасних квартирах і будинках встановлюється дві раковини - у ванній кімнаті та кухні. Юскідка надає можливість купити недорого кухонну мийку. В цьому розділі платформи зібрані знижки, акції та розпродажі сантехнічних виробів.

Як вибрати мийку для кухні

До покупки кухонної раковини потрібно поставитися з певною часткою відповідальності. Від неї залежить зручність інтер'єру, адже миття посуду займає досить багато часу. Тому раковина повинна бути місткою, зручною і довговічною. Основні критерії вибору:

 • форма;
 • розмір;
 • спосіб встановлення.
 • матеріал виготовлення;
 • наявність і кількість крил.

Мийка повинна гармонійно поєднуватися з кухонними меблями. Тому потрібно звернути увагу не тільки на її функціональні особливості, а й на дизайн.

Форма і розмір чаші

За формою раковини можна розділити на п'ять видів:

 • Круглі. Класичні моделі. Вони відрізняються зручністю і простотою догляду.
 • Квадратні. Популярні місткі варіанти. При виборі зверніть увагу на кути - вони повинні бути згладженими. Тоді чашу буде простіше мити.
 • Прямокутні. Ємності такої форми ще ширші. Також слід врахувати кути. Гострі кути складніше очищати від залишків їжі. Округлі - простіше мити.
 • Кутові. Мають форму трапеції або трикутника. Такі моделі монтуються на розі стільниці. Їх плюс - економія робочого простору. Кутовий варіант відмінно підійде для малогабаритної кухні.
 • Нестандартні. Такі вироби можуть мати форму п'яти- або шестикутника. Вони цікаво виглядають, але можуть з'явитися проблеми при митті.

Перед покупкою заміряйте місце установки. Між краями чаші і стільниці повинен бути запас 5 см. Якщо він буде менше, то при митті посуду вода буде попадати на підлогу і стіни. Запас більше 5 см робить використання раковини незручним. Також потрібно враховувати глибину чаші. Одна повинна бути приблизно 20 см, не більше. В іншому випадку буде незручно мити ємність.

Спосіб монтажу і матеріал виготовлення

Популярні варіанти установки:

 • Накладний. Чаша надягає зверху на стільницю. Цей спосіб монтажу швидкий і простий.
 • Виразний. Для ємності в стільниці робиться отвір. При цьому вона буде незначно підніматися над краями гарнітура.
 • Підстільний. Для цього способу монтажу також необхідний виріз в гарнітурі. Різниця полягає лише в тому, що чаша встановлюється нижче за край стільниці, а не піднімається над нею. Головна перевага підстільної моделі - гігієнічність. До того ж вони стильно виглядають в інтер'єрі. Однак їх установка досить складна і витратна.
 • Вбудований. Такий варіант встановлюється в робочу поверхню. Вбудовувані вироби ефектно виглядають.

Ще один важливий критерій вибору - матеріал, з якого зроблена чаша. Від нього залежить ціна, зручність і термін експлуатації. Ємність може бути зроблена з нержавіючої сталі, штучного каменю і граніту. Якщо хочете заощадити, вибирайте сталеві моделі. Вироби з каменю і граніту оригінально виглядають, але коштують досить дорого. У всіх матеріалів тривалий експлуатаційний термін.

Останнє, що потрібно враховувати, - крила. Так називаються частини раковини, розташовані на одному рівні з робочою поверхнею. Крила мають невеликий нахил і жолоби, по яких вода стікає в чашу. На цьому відрізку зручно сушити посуд після миття. У раковини може бути одне або два крила. Модель без них компактніша.

Завдяки Юскідка ви зможете замовити за доступною ціною мийку будь-якої моделі. Представлені пропозиції відомих українських інтернет-магазинів. Вони пропонують якісні вироби від українських і зарубіжних брендів.