Знижки і акції на навушники

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Сервіс USKIDKA пропонує вам купити навушники зі знижкою. Ми зібрали для вас всі цікаві пропозиції відомих українських інтернет-магазинів. Ви можете підібрати навушники з високою якістю звуку по максимально низькій ціні. Слідкуйте за оновленнями на uskidka.com, щоб купувати пристрої для прослуховування музики з приємним цінами!

Види навушників

При покупці гаджетів для передачі звуку потрібно визначитися з метою їх використання. Якість звучання і габарити гарнітури для смартфона будуть кардинально відрізнятися від геймерських моделей. Розрізняють наступні групи пристроїв для прослуховування музики:

  • Накладні. Вони представляють невеликі чашечки, які надіваються на вуха. Накладки відмінно підходять для прослуховування аудіодоріжок зі смартфона або MP-плеєра. Такі моделі відрізняються компактністю і комфортом для вуха. З недоліків варто відзначити невисокі показники якості акустики.
  • Вкладиші. Їх також називають «таблетками». Вони компактні і практично непомітні для оточуючих. Недолік такий же, як у накладних аксесуарів, - невисока якість звуку.
  • Вакуумні. В народі їх називають «затичками». Вони користуються великою популярністю. Такі варіанти глибоко проникають у вушний канал і перешкоджають проникненню стороннього шуму.
  • Моніторні. Традиційний тип навушників. Вони представляють собою дві великі накладки, сполучені обідком. Моніторні моделі забезпечують максимально якісне звучання і усувають сторонній шум за рахунок своєї конструкції.
  • Bluetooth-гарнітура. Бездротові моделі, які підключаються до пристрою по каналу Bluetooth. Вони часто оснащуються мікрофоном. Також передбачений блок для перемикання треків і регулювання гучності. Аксесуари з Bluetooth мають безліч достоїнств, серед яких варто відзначити невеликі габарити, гарну фіксацію на вусі і свободу дій.

Вибір типу гарнітури на розпродажі залежить від ваших потреб і уподобань. Якщо ви збираєтеся слухати музику під час поїздок у громадському транспорті, варто вибрати вакуумні навушники Для перегляду фільмів і комп'ютерних ігор підійдуть моніторні аксесуари.

В залежності від поглинання шуму розрізняють закриті, напівзакриті, відкриті аксесуари. Перший тип не пропускає звук ззовні.

Як вибрати гарнітуру

Перш, ніж купити навушники по акції, потрібно визначитися з типом аксесуара. Далі слід звернути увагу на такі параметри:

  • ширина частотного діапазону;
  • чутливість;
  • відсоток спотворення звуку.

Від цих характеристик залежить якість звуку. Частотний діапазон варіюється у межах 20-20 000 Гц. У професійних моделей цей діапазон може бути ширший. Оптимальний показник чутливості – 100-110 дБ. Прийнятне значення спотворення – 1%.

Поспішайте скористатися пропозиціями від USKIDKA! Адже їх термін дії може бути обмежений.

Ціни на Навушники
Навушники Ціна зі знижкою
Навушники Defender FreeMotion B680 Bluetooth Black (63680) (1213096) від Rozetka 309 UAH
Навушники Xiaomi QCY T5 TWS Bluetooth Black (6957141405505) (869301) від Rozetka 699 UAH
Навушники Motorola Verve Buds 100 Black (SH052 BK) (1400843) від Rozetka 799 UAH
Навушники JBL T205BT Silver (JBLT205BTSIL) (1287438) від Eldorado 1 199 UAH
Навушники AirPods with Charging Case (MV7N2RU/A) 2019 (1098744) від MOYO 4 999 UAH
Навушники Apple AirPods PRO (MWP22RU/A) (1118559) від MOYO 7 799 UAH