Вино по акції

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Вино - один з небагатьох алкогольних напоїв, корисних для здоров'я. Розпродажі і акції на вино - хороша можливість купити алкоголь за доступною ціною. Вдома завжди повинна бути пляшка червоного напівсолодкого і шампанського для особливих приводів. На платформі USKIDKA ви знайдете вина від елітних виробників і бюджетні напої.

На uskidka.com публікуються пропозиції надійних магазинів. Ви можете бути впевнені, що отримайте алкоголь від заявленого виробника. Найвідоміші марки:

  • Dom Perignon;
  • Penfolds Grange;
  • Cabernet Sauvignon;
  • Badia a Passignano;
  • Vega Sicilia Unico.

Як обрати вино на розпродажі

При купівлі алкоголю вам потрібно визначитися з його видом. Для виготовлення вина використовують безліч сортів винограду. Залежно від кольору розрізняють наступні групи:

  • Червоні. Для їх виготовлення використовують червоні сорти винограду. З віком червоне вино стає світлішим. Відомі види – Каберне Совіньйон, Бордо, Божоле, Мерло.
  • Білі. Такі напої мають жовтуватий або янтарний відтінок. Для їх приготування необов'язково використовують білі сорти винограду. Біле вино також може бути зроблене з червоного винограду, з якого попередньо зняли шкірку. З віком такий алкоголь стає темнішим. Популярні види – Шардоне, Совіньйон Блан, Сотерн.
  • Рожеві. Гарний світлий відтінок виходить в результаті змішування соку червоного і білого винограду. Найвідоміший напій цього виду – Бандоль.

Вина бувають газованими і тихими. В першу групу входять столові, міцні і кріплені напої. А до другої категорії відноситься натуральний, грайливий і газований алкоголь. В залежності від вмісту цукру і спирту розрізняють сухі, напівсухі, солодкі, напівсолодкі, десертні, лікерні, міцні і ароматизовані різновиди.

При виборі вина зі знижкою потрібно також звернути увагу на рік розливу і тару. Воно розливається по пляшках і картонним коробкам. Перевагу варто віддавати скляній тарі. В картонній упаковці можна купити тільки сухе вино. Що стосується інших сортів, то їх краще купувати в пляшках.

Завдяки USKIDKA ви можете замовити недорого вино будь-якого виду. У вас є можливість купити одну пляшку улюбленої марки або цілі набори алкогольних напоїв. Онлайн-майданчики, представлені на платформі, здійснюють доставку всій Україні.

Крім вина у магазинів-партнерів USKIDKA може бути в наявності шампанське, лікер, коньяк, віскі та інші алкогольні напої. Представлені марки зі всього світу, в тому числі з України. Найвідоміші постачальники: Франція, Грузія, Італія, Іспанія, Португалія.