Телевізори: знижки та акції

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Телебачення – важлива частина культури сучасного людства. Наш сервіс пропонує великий вибір моделей телевізорів із знижками. У нас представлені відомості про акції та розпродажі у відомих українських інтернет-магазинах, серед них Rozetka, Stylus, Foxtrot, Eldorado. Також на USKIDKA ви можете скачати купон. Він представляє собою шифр, який необхідно ввести у відповідну графу кошика при оформленні замовлення. Ціна на пристрій знизиться в ту ж хвилину.

Кілька причин, чому варто скористатися знижками на телевізори від нашого сервісу:

 • великий вибір спеціальних пропозицій від магазинів електроніки;
 • простий інтерфейс сайту і можливість пошуку моделі пристрою;
 • докладний опис картки товару;
 • регулярне поповнення каталогу новими моделями і магазинами;
 • гарантована якість кожної одиниці техніки.

Стежте за нашими оновленнями і ви обов'язково зможете знайти промокод на телевізор потрібної моделі або придбати його по акції з гарною знижкою.

Які бувають телевізори

Протягом практично всього XX століття існував один клас телевізійних апаратів – ЕПТ. Дані пристрої працювали на основі електронно-променевої трубки. Вони мали досить великий розмір. Сьогодні такі екрани не знайти у продажу. На їх зміну прийшли наступні види пристроїв:

 • LED. Так позначаються світлодіодні екрани. Вони зараз досить рідко зустрічаються у продажу. Більш затребувані OLED-екрани. Їх принцип передачі зображення не відрізняється від технології LED. Різниця полягає у типі підсвічування світлодіодів.
 • LCD. Ці дисплеї працюють на рідкокристалічній матриці.
 • PDP. Це позначення говорить про те, що перед вами плазмова панель.
 • SMART. Новинка останніх років. Такі пристрої представляють собою гібрид телевізійного агрегату і комп'ютера. Їх головна перевага – можливість перегляду вмісту в інтернеті.

На USKIDKA представлені знижки та акції на телевізори всіх цих видів.

Критерії вибору телевізійної панелі

При покупці техніки для перегляду ТБ необхідно враховувати наступні характеристики:

 • Роздільна здатність екрану. Від цього показника залежить якість картинки та ціна пристрою. Сучасні дисплеї мають роздільну здадтність HD, HD+ і Ultra HD.
 • Діагональ панелі. Цей параметр підбирається виходячи з розміру приміщення, в якому буде розміщений прилад. Не варто купувати дуже велику панель в маленьку кімнату. Також не потрібно встановлювати у великому приміщенні малогабаритний екран. В обох випадках не буде досягнутий комфорт під час перегляду телебачення.
 • Дизайн дисплея. На USKIDKA представлені плоскі і вигнуті екрани. Також випускаються моделі з дисплеями, які можуть міняти свою форму.
 • Тип сигналу, який приймають прилади. Зараз актуальна техніка, приймаюча цифровий сигнал. Аналогове телебачення відходить у минуле.
 • Додаткові функції. Найзатребуваніші – SMART і 3D. Опцією SMART оснащені більшість сучасних ТВ-панелей. Функція 3D поки не отримала такого попиту.

Хочете бути в курсі оновлення асортименту телевізорів, акцій і цін на них? Тоді підписуйтесь на нашу розсилку. У USKIDKA завжди знайдеться вигідна пропозиція!

Ціни на Телевізори
Телевізори Ціна зі знижкою
Телевізор Bravis LED-24G5000 + T2 (869834) від Stylus 1 899 UAH
Телевізор Xiaomi Mi Tv 4A 32" International Edition (1916861) від Y.UA 4 299 UAH
Телевізор LG 32LM6300PLA (1189349) від MOYO 6 799 UAH
Телевізор Panasonic TX-40FSR500 (434660) від Rozetka 6 999 UAH
Телевізор LG 49SM8050PLC (1715344) від MOYO 18 999 UAH
Телевізор SONY KD49XH8096BR (1988490) від Eldorado 21 999 UAH