Лампи

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Штучне освітлення – обов'язкова складова будь-якого інтер'єру. Завдяки платформі USKIDKA ви можете заощадити і купити недорого лампочки будь-якого типу. Вони здатні перетворити облаштунок у приміщенні до невпізнаваності. Світло може бути яскравим і тьмяним, теплим і холодним. Воно впливає на настрій та здоров'я людини. Від виду лампи залежить енергоспоживання. Питання економії на комунальних платежах гостро стоїть практично у кожній родині. Тому до вибору джерел світла потрібно віднестися уважно. Перш за все, необхідно визначитися з їх видом. Також слід звернути увагу на наступні параметри:

  • ширина цоколя;
  • індекс світлопередачі;
  • потужність;
  • температура кольору.

Класифікація лампочок

За допомогою сервісу USKIDKA ви можете замовити зі знижкою лампочки таких типів:

  • Лампи розжарювання. Найпопулярніша категорія товарів для освітлення. Серед їх плюсів варто відзначити доступну ціну і тепле світло. Мінусів також вистачає – це погана передача натурального кольору об'єктів і велика витрата електроенергії. У даних моделей висока ступінь тепловіддачі, тому вони вважаються пожежонебезпечними. Їх потрібно розміщувати на відстані від легкозаймистих предметів.
  • Світлодіодні. Також називаються LED-лампами. Вони споживають мало енергії, довго служать і безпечні з пожежної точки зору. Діодні джерела світла погано переносять скачки напруги.
  • Галогенні. Раніше такі лампочки були досить затребуваними. Зараз вони поступилися першості більш сучасним моделям. Галогенні варіанти використовуються у вбудованій системі освітлення. Вони мають такі переваги, як висока потужність, довгий термін служби, термостійкість, компактність і міцність. Для підключення галогенних ламп необхідний трансформатор. Це їх мінус.
  • Люмінесцентні. Відрізняються високою потужністю, тривалим експлуатаційним терміном і широким спектром кольорів. Найчастіше використовуються для освітлення вітрин магазинів і приміщень в громадських закладах. З недоліків варто відзначити напругу для очей. Такі лампи не можна часто відключати. Люмінесцентні вироби необхідно здавати на утилізацію у спеціально відведене місце. Їх неприпустимо викидати в урни для побутових відходів.
  • Енергозберігаючі. Головна перевага закладена в назві. Такі моделі споживають на 80% менше електроенергії порівняно з традиційними лампочками розжарювання. Вони виділяють мало теплової енергії, тому вважаються безпечними. Енергозберігаючі джерела світла добре переносять скачки напруги. Їх головний недолік – висока вартість. Вийшовши з ладу вироби підлягають спеціальній утилізації. Їх не можна просто викинути в сміттєвий бак.

В наш час великою популярністю користується смарт освітлення – так звані розумні лампи. Ними можна керувати дистанційно навіть за допомогою смартфона.

USKIDKA зібрала для вас всі знижки і акції на лампочки: світлодіодні, розжарювання, енергозберігаючі, галогенні. В асортименті інтернет-магазинів, розміщуючих свої пропозиції на платформі, моделі з різною шириною цоколя, потужністю і світлопередачою. Ви можете організувати комфортне освітлення будинку, в магазині або офісі.