Кава

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Кожен кавоман хоче купувати каву із знижками. Мало хто може обійтися без цього напою. Вранці він дозволяє підбадьоритися, а вдень – відволіктися від рутини. Це незамінний супутник ділових переговорів і дружніх зустрічей. Зерна і гранули для швидкого приготування гарячого чорного напою завжди повинні бути під рукою вдома і на роботі. USKIDKA пропонує економити при кожній покупці цього продукту. Ви можете купити недорого каву своєї улюбленої марки і продегустувати нові сорти з далеких країн з економією для свого гаманця.

Який вид обрати?

У кожного свій улюблений вид цього насиченого напою. Одні люблять еспресо, інші – не можуть уявити свого життя без капучіно. Класична чорна кава являє собою суміш двох сортів зерен – арабіки і робусти. Завдяки різним пропорціям і добавкам чорний напій набуває різноманітні ноти – від приємної гіркоти до присмаку цитрусових.

Зерна піддаються термічній обробці, яка також впливає на смакові якості кінцевого продукту. Обжарка може бути світлою, середньою і темною. Також виділяють проміжні етапи термічної обробки – світло-середню і середньо-темну. Найпопулярніший варіант – темне обжарювання.

За допомогою платформи USKIDKA ви можете придбати по акції каву кожного виду:

  • Зерновий. Найпопулярніший вид. Зерна необхідно подрібнити в кавомолці і заварити. Напій має яскравий насичений аромат.
  • Мелений. Продукт продається подрібненим до порошкового стану. Аромат менш насичений, ніж у зернового виду. Мелений порошок підходить тим, у кого немає кавомолки.
  • Розчинний. Так називають дробовані гранули, які дозволяють готувати підбадьорливий напій набагато швидше і простіше. Гранули заливаються окропом. Смакові якості залежать від марки. Даний продукт – хороший варіант для тих, у кого немає часу варити каву.
  • Розчинний порошковий. Дешевий аналог гранульованого виду. Він розчиняється навіть у холодній воді.

Крім того, розрізняють американо, Espresso, лате. При додаванні молока виходить капучино. Цей напій має повітряну пінку і приємний солодкуватий смак. Як правило, для приготування Americano або капучіно необхідна кавоварка.

В каталогах розпродажів кави від українських інтернет-магазинів знайдуться всі відомі марки:

  • Jacobs;
  • Lavazza;
  • Nescafe;
  • Camardo;
  • Carte Noire.

Список акцій та розпродажів постійно поповнюється новими назвами магазинів, сортів і марок. Ціна вказана в грн зі знижкою. Попередньо ознайомтесь з умовами оформлення замовлення, оплати і доставки товару по Україні.