Ігрові маніпулятори

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Різноманітні ігрові маніпулятори – це пристрої для консолей і комп'ютерів, що полегшують керування віртуальними персонажами і транспортними засобами. Вони роблять гру простішою і захопливішою. Магазини-партнери Юскідки пропонують великий вибір гаджетів даної категорії. Їх всі можна розділити на кілька груп:

  • Джойстики. Вони являють собою настільну ручку, яку можна перемикати в різні сторони. Даний девайс полегшує управління віртуальним персонажем, машиною або літаком. Додатково ігровий джойстик може бути оснащений кнопками і коліщатками для зміни функцій в грі.
  • Геймпади. Так називаються пульти управління, які потрібно тримати в одній або двох руках. Вони забезпечені декількома кнопками, на які необхідно натискати великими пальцями. Також можуть бути передбачені клавіші для вказівних і середніх пальців. Як правило, ліві кнопки відповідають за рух віртуального персонажа, а праві – за його дії, наприклад, стрибки, стрілянину, зміну зброї та ін.
  • Автомобільне кермо. Воно призначене для гри в перегони. Даний пристрій може оснащуватися важелем для перемикання коробки передач і педалями, за допомогою яких геймер може додавати газ або гальмувати. Додатково кермо може мати вбудовані кнопки для управління різноманітними функціями в грі.

Ігри удосконалюються і стають різноманітнішими. Виробники випускають для них нові гаджети, з якими грати буде цікавіше і простіше. Таким чином, в майбутньому список пристроїв буде доповнюватися новими аксесуарами.

Критерії вибору

При покупці додаткового гаджета для ПК або ігрової приставки потрібно враховувати наступні параметри:

  • клас гри;
  • потужність комп'ютера або телевізора;
  • бренд і сумісність.

Перед покупкою потрібно визначитися, для якої гри вам потрібен девайс. Для перегонів знадобиться кермо, для екшену варто придбати джойстик, а для стратегії найкраще підійде геймпад. Враховуйте потужність апаратів. Так, дорогий геймерский джойстик або кермо можуть не підійти до старого комп'ютера. Важливе значення має виробник. Деякі бренди техніки несумісні один з одним. За допомогою USKIDKA ви можете недорого придбати ігрове кермо, геймпад или джойстик в перевіреному інтернет-магазині з доставкою по Україні.