Розвиваючі іграшки: знижки і акції

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Гра – це не просто дитяча забава, під час неї дитина пізнає світ і опановує важливі життєві навички. USKIDKA пропонує зробити цей процес цікавішим і купити зі знижкою розвиваючі іграшки. Це велика група товарів для хлопчиків і дівчаток різного віку. До даної категорії відносяться наступні вироби:

 • кубики;
 • конструктори;
 • бізіборди;
 • лабіринти;
 • сортери;
 • ігрові центри.

Свою назву ці предмети для ігор отримали зовсім нещодавно. Внесок в їх створення зробили психологи, які вивчили механізми розвитку малюка. На основі їх теорій були створені спеціальні яскраві набори. Їх широкий асортимент представлений в цьому розділі сайту USKIDKA. Ви можете придбати цікавий ігровий комплект за найвигіднішою ціною.

Доступні різні варіанти для економного шопінгу. Наша команда публікує відомості про розпродажі і розміщує промокоди на різні категорії товарів. Список регулярно оновлюється. Ви можете підібрати варіант, який викличе захват і радість у вашої дитини.

Переваги розвиваючих іграшок

Постійна стимуляція певних навичок сприяє їх кращому розвитку. На основі цього ствердження і були розроблені спеціальні ігрові набори. Вони представляють собою сукупність елементів, за допомогою яких потрібно вирішувати прості і складні завдання. Дані комплекти допомагають розвивати наступні здібності:

 • дрібна моторика рук;
 • пам'ять;
 • логіка;
 • уява.

Дрібна моторика – це не тільки показник того, як міцно малюк буде тримати предмет в руці. Її гарний розвиток сприятливо впливає на мову. Чим найкраще освоєні навички моторики рук, тим швидше навчиться говорити ваша дитина. За допомогою спеціальних виробів з маленькими безпечними деталями дитина навчиться контролювати роботу своїх пальців.

Інші набори розраховані на пізнавальний ефект. Вони в легкій ненав'язливій формі знайомлять новонародженого з оточуючим його світом. Саме тому на елементи для забав наносяться малюнки тварин, рослин, транспортних засобів, пори року, погодних явищ та ін. Вони викликають у малюка зацікавленість. Він надовго захоплюється і поступово вивчає назви ілюстрацій. По мірі дорослішання дитині пропонується порівнювати розміри і форми, а потім виключати зайве. Все це необхідно для різнобічного розвитку дитини.

Вікові категорії ігрових розвиваючих наборів

При покупці чергових предметів для дитячих забав основоположним критерієм вибору буде вік:

 • До 1 року. В цей період малюкові потрібно розвивати дрібну моторику і сенсорне сприйняття. Він навчається керувати своїми маленькими пальчиками. Цьому сприяють вироби, набиті маленькими елементами: намистинами, крупами, бобовими. Також для веселої нехитрої гри підійдуть м'які кубики з різноманітними малюнками.
 • До 2 років. По досягненні цього віку психологи рекомендують переходити до більш складних розваг. Велику користь для розвитку нададуть всілякі геометричні фігури, великі конструктори, пірамідки і інші екземпляри, які вимагають логічного мислення. Хороший варіант – бізіборд з великою кількістю деталей. Він надає багато можливостей для цікавих ігор.
 • До 3 років. Вже можна вибирати цілі ігрові центри зі звуковими і світловими ефектами.
 • Від 4 років. У цьому віці діти починають цікавитися творчими заняттями. Підійдуть будь-які набори для малювання та ліплення.

Інші важливі критерії вибору

При покупці варто враховувати стать дитини, матеріал виготовлення і розмір деталей. Те, що подобається дівчинці, не завжди по душі хлопчикові. Всі предмети для дітей повинні бути виготовлені з якісного пластику, дерева або тканини. У них не повинно бути гострих що випирають кутів і дрібних елементів, які можна проковтнути.

Не зайвим буде звернути увагу на бренд. За допомогою USKIDKA у вас є можливість купити недорого розвиваючі іграшки від таких популярних виробників, як Chicco, Baby Team, Battat, BeBelino і багатьох інших. Команда USKIDKA розміщує пропозиції найнадійніших інтернет-магазинів України. До таких відносяться Rozetka, Chicco, Moyo. З нашої платформою ви порадуєте крихітку та заощадите гарну суму.