Знижки на валізи

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

З настанням відпустки кожен прагне забути про робочу рутину, подивитися нові місця і позасмагати на морському пляжі. Сервіс USKIDKA зібрав для вас знижки на валізи, які можна сміливо назвати незамінними супутниками туристів в подорожах. До вибору цього дорожнього атрибута потрібно віднестися відповідально. Сумка для подорожей повинна вміщати багато речей і при цьому не бути сильно важкою.

На платформі USKIDKA представлений великий вибір дорожніх сумок: великих і маленьких, пластикових і тканинних, на коліщатках і без них. Список регулярно актуалізується і поповнюється новими моделями. Слідкуйте за новинами сервісу, щоб придбати якісний виріб за найдоступнішою ціною.

Як обрати валізу на розпродажі

При покупці дорожньої сумки потрібно звернути увагу на матеріал її виготовлення. Розрізняють:

  • Пластикові вироби. Вони міцні та надійні. Пластикові корпуси стійкі до деформацій і ударів. У них можна перевозити крихкі речі і техніку.
  • Сумки з тканини. Їх шиють з міцних синтетичних матеріалів. Вони мають додаткові просочення, що підвищують вологостійкість. Тканинні варіанти можуть мати велику кількість зовнішніх кишень, в яких зручно перевозити дрібні предмети.
  • Шкіряні вироби. Представницькі дорогі моделі, які підкреслюють високий соціальний статус свого власника.

Другий важливий параметр вибору дорожньої сумки – розмір. В асортименті на платформі USKIDKA представлені:

  • моделі для ручної поклажі на 35-37 л;
  • малі сумки місткістю до 60 л;
  • середні вироби на 79-80 л;
  • великі валізи об'ємом 120-125 л.

При виборі розміру потрібно враховувати два фактори – кількість мандрівників і вимоги перевізника щодо багажу. Так, валізки для ручної поклажі підходять для подорожей на малі відстані. Середні і великі моделі розраховані на сімейні поїздки. У них поміститься одяг та взуття для сім'ї з 2-4 чоловік. Перевізники, зокрема авіакомпанії, встановлюють обмеження на вагу і габарити багажу. Тому для подорожі на літаку краще обрати комплект з двох валіз – для ручної поклажі та багажного відділення.

При покупці дорожньої сумки необхідно також звернути увагу на кількість і тип відділень, ручку, ремені, коліщатка. Сумки можуть мати кодові і навісні замки. Вони забезпечать збереження речей. Додатково валізи можуть комплектуватися захисними чохлами і мішками для одягу.

Знаючи всі ключові параметри вибору, ви зможете придбати легку і зручну сумку для своєї відпустки або відрядження. Широкий асортимент моделей на uskidka.com надає можливість купити валізу по акції або на розпродажі з великою знижкою. У картці товару публікується вичерпна інформація про пропозиції: тип і характеристики виробу, розмір знижки, термін її дії та ін. Вам залишиться перейти в інтернет-магазин і за кілька кліків зробити покупку. Економити з USKIDKA – це так просто!