Відеореєстратори

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Автомобільний відеореєстратор – це компактний прилад, призначений для фіксації того, що відбувається на дорозі. Девайс кріпиться під лобовим склом. Він працює за простим принципом: камера знімає дорогу, потім ролик стискається і зберігається на карту пам'яті. Її можна підключити до комп'ютера чи телевізора, щоб подивитися зняте відео на великому екрані.

Реєстратор – неупереджений свідок дорожньо-транспортних пригод і порушень правил дорожнього рухи. Він дозволяє водієві відстояти свою правоту у спірних ситуаціях.

Критерії вибору

USKIDKA зібрала всі знижки та акції на відеореєстратори в Україні. Ви зможете придбати корисний пристрій та зекономити. При купівлі потрібно звернути увагу на наступні параметри:

  • Роздільна здатність. Ця характеристика впливає на якість картинки. Різні моделі можуть записувати відео HD, Full HD і HD Super.
  • Матриця. Від неї також залежить якість ролика. Варто мати на увазі, що матриця і роздільна здатність – взаємопов'язані параметри. Для запису відео Full HD досить матриці 2,1 Мп. Таким чином, камера 5 Мп при роздільній здатності HD – не гарантія більш високої якості зображення.
  • Процесор. Його потужність – основоположний фактор швидкості фіксації того, що відбувається на дорозі. Малопотужний процесор може гальмувати запис відео на кілька секунд.
  • Оптика. Найчастіше використовуються пластикові системи. Також виробники випускають камери зі скляними лінзами. Вони забезпечують хорошу якість ролика в умовах негоди і в темний час доби.
  • Кут огляду. Він говорить про простір, який може охопити об'єктив. Більшість моделей має кут огляду 120 градусів. Також зустрічаються прилади з кутом 140, 160 і 180 градусів. Однак такі камери спотворюють картинку.
  • Режим запису. Їх два – безперервний і циклічний. У першому випадку пристрій знімає відео до тих пір, поки на карті пам'яті не закінчиться місце. Циклічний режим передбачає запис невеликих уривків по 3-15 хвилин.
  • Активація. Девайс може включатися автоматично і вручну.
  • Пам'ять і формат носія. Від неї залежить час запису. Для 4-годинного ролика з роздільною здатністю HD необхідно мінімум 8 Гб. В реєстратори вбудовуються карти пам'яті двох форматів – SD і microSD.
  • Спосіб кріплення. Це може бути кронштейн на вакуумній присосці і тримач, під'єднаний до торпеди за допомогою двостороннього скотча. Краще вибирати модель з можливістю повороту на 360 градусів. Тоді при необхідності ви можете знімати те, що відбувається в салоні.

Корпус приладу може мати різну форму і розмір. Не зайвим буде звернути увагу на бренд. Найпопулярніші марки: DVR, Aspiring, Gazer, Globex, Pioneer та ін.

Додаткові функції

Реєстратори забезпечуються цілим рядом корисних опцій. Їх кількість впливає на кінцеву вартість пристрою. Найпопулярніші доповнення:

Завдяки USKIDKA ви можете придбати недорого відеореєстратор з будь-яким набором можливостей.

Ціни на Відеореєстратори
Відеореєстратори Ціна зі знижкою
Відеореєстратор XoKo DVR-050 (610637) від Rozetka 333 UAH
Відеореєстратор Autoban AVR-3 1080p FHD Black (avr3b) (814141) від Rozetka 689 UAH
Відеореєстратор Xiaomi Yi Smart Dash WiFi Gray International Edition (420480) від Rozetka 1 299 UAH
Відеореєстратор Aspiring AT240 WI-FI MAGNET (AT24542) (1436544) від Rozetka 1 539 UAH
Відеореєстратор Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro (245837) від Stylus 1 669 UAH
Відеореєстратор Garmin Dash Cam Mini (010-02062-10) (1265780) від Rozetka 2 899 UAH