Протеїни недорого

Сортувати:
Товарів на сторінці:
Товарів на сторінці:

Акції, розпродажі та знижки на протеїн - це відмінна можливість заощадити на покупці спортивного харчування. Протеїн, або поліпептиди, - це білкові сполуки, які сприяють схудненню і набору м'язової маси. Вони допомагають сформувати і зберегти рельєф тіла. Білкові добавки використовують не тільки спортсмени. Вони необхідні будь-якій людині. Адже білок - це будівельний матеріал нашого тіла. Він необхідний для формування м'язової тканини, шкіри, нігтів і волосся. Крім того, ця речовина забезпечує нормальну роботу імунної та травної системи.

Види протеїну в спортивному харчуванні

  • Сироваткові. Білкові сполуки на основі молочної сироватки. Розрізняють три різновиди гейнерів - концентрат, ізолят і гідролізат. Якщо хочете купити недорого протеїн, сміливо замовляйте сироватковий концентрат. Це найдешевша добавка з цієї групи. Вона може містити жири і вуглеводи. Ізолят є чистішим гейнером. У ньому міститься до 95% білкових фракцій. Найчистіший і якісний протеїн - гідролізат. Але він і найдорожчий. У порівнянні з іншими видами спортивних добавок сироваткові білки містять найбільшу кількість амінокислот. Вони швидко засвоюються людським організмом. Гейнер потрібно приймати відразу ж після пробудження. Також його рекомендують вживати за півгодини до тренування і відразу ж після нього.
  • Казеїн. Складне білкове з'єднання. Воно довго засвоюється. Цей процес займає 6-8 годин. Казеїн рекомендують вживати при схудненні і під час «сушки» - промальовування м'язового рельєфу. Особливо він ефективний, якщо потрібно скинути кілька кілограмів. Казеїновий протеїновий коктейль необхідно приймати на ніч. Також допустимо його вживати замість одного прийому їжі. При цьому важливо дотримуватися великого перерву між іншими прийомами їжі.
  • Яєчний протеїн. Він також відомий як альбумін. Його суттєва перевага над іншими видами добавок - висока ефективність. Яєчний протеїн можна вживати в будь-який час доби. Він ефективний як при схудненні, так і при наборі м'язової маси. Альбумін дорого коштує. У цьому полягає його єдиний мінус.
  • Рослинні. Розрізняють соєві, горохові і конопляні гейнери. Їх вважають за краще вживати вегетаріанцям і людям, які страждають від непереносимості лактози. Рослинні протеїни забезпечують швидке зростання м'язів.
  • Комплексні. Такі добавки містять в своєму складі білки різного походження. В одному флаконі можуть бути молочні та рослинні протеїни. Також бувають м'ясні і рибні білки. Однак вони користуються найменшою популярністю зважаючи на специфічний смак.

Форма протеїнових добавок

Виробники пропонують гейнери трьох видів:

  • порошок;
  • напій;
  • батончик.

Найдешевша продукція - це порошок. Його потрібно розвести у воді по інструкції. Готовий коктейль має невиправдано високу ціну, тому рідко зустрічається в асортименті спортивних інтернет-магазинів. Батончик - найсмачніший перекус.

Коротко про критерії вибору

При покупці протеїну потрібно враховувати мету - набір м'язової маси або схуднення. Якщо хочете наростити рельєф, то вибирайте сироваткові добавки, а для позбавлення від зайвих кілограмів краще купити казеїн. Замовляйте тільки сертифіковану продукцію від відомих виробників. Так ви уникните підробок і низькоякісного товару.

Перш, ніж прийняти протеїн, ознайомтеся з інструкцією. Не перевищуйте рекомендовану дозу. І пам'ятайте, що протеїновий коктейль - це добавка. Він не замінить повноцінне харчування.

Завдяки платформі USKIDKA ви можете заощадити і недорого купити протеїн. Асортимент гейнерів регулярно оновлюється і поповнюється новими видами продукції. Представлені пропозиції відомих інтернет-магазинів. Брак і підробка виключені. Доставка виконується в усі регіони України. По Києву можлива доставка в день замовлення. Уточнюйте умови замовлення на сайті магазину. Поспішайте купити спортивну добавку за найвигіднішою ціною. Дія знижок може бути обмежена за часом.