Електрочайники Princess в Stylus
Якщо ви перебуваєте в пошуку електрочайника, зверніть увагу на лінійку продукції на сайті USKIDKA. Тут є товари на будь-який смак: з вибором кольору, виробника і бажаної вартості. Також легко визначитися з вподобаним дизайном і конфігурацією електроприладу.
Типи чайників в залежності від матеріалу виготовлення
1. Пластикові
Вибираються тільки з полікарбонату. Занадто дешевий поліпропілен при нагріванні здатний виділяти формальдегід, через що смак води псується, та й користі така "добавка" не принесе. Полікарбонатна продукція виготовляється більш якісно і формує значну затребуваність через дуже доступну вартість. Багатьом подобається невелика вага чайника, особливо якщо ним, крім дорослих, користуються школярі середніх класів. Служать кілька років, однак чутливі до механічних пошкоджень.
2. Скляні
Цей матеріал приваблює своєю прозорістю. Ви можете зануритися в мрії, ковзаючи поглядом по танцюючим водяним бульбашкам. На внутрішній поверхні відразу видно невеликі сольові забруднення, які швидко очищаються содою. Товсте скло попереджає руйнування в результаті термічного нагріву.
3. Стальні
З ними потрібно бути обережними, щоб не обпектися. Матеріал довговічний, але шумний. Якщо впустити чайник на підлогу, вм'ятина що з'явилася не змінить його функціоналу. Сталь, що не кородує, набагато краще алюмінію, формує з'єднання з оксидом заліза. Вибирайте вид поверхні в залежності від частоти догляду за нею (глянець вимагає більшої уваги через відбитки пальців).
4. Керамічні
Глиняна продукція робить смак чаю особливим. Екологічність і особливий дизайн, можливість довго зберігати температуру води, відсутність накипу, низький шумовий ефект підвищують купівельний попит на цю продукцію. Маючи потовщені стінки, пристрій гріється повільніше, та й вагою він не ображений. Чудовий подарунок для тих, хто любить чаювати без поспіху.
5. Термопот
Електрочайники об'єднують в собі функції закипання води і утримання її в межах встановленої температури (від + 60˚С до + 90 ˚). Висока вартість приладу обумовлена наявністю фільтруючих компонентів, які прибирають з води домішки. Сучасний пристрій доповнено дисплеєм, який повідомляє про кількість гарячої води і ступеня готовності для заварювання чаю. Працює тихо, обпектися з ним нереально, можна наливати воду порціями. Термопот знадобиться в готелях, санаторіях. Підвищує свою цінність в місцях з нестабільною подачею електроенергії: закипіла вода зберігає кінцеву температуру до 6-ти годин.
Як визначитися з гарною моделлю
Для вибору відповідного чайника керуються оцінкою кількох параметрів.
- Розмір корисного простору
Обсяг пропонується в межах 0,6-5 л. Можна зустріти туристичні моделі ємністю 0,4 л. Для домашнього користування, сім'я з 4-х осіб зазвичай вибирає електрочайник на 2-3 л. Тим, хто перетворив чаювання в ритуал в колі друзів, можна порадити вибрати виріб побільше.
- Елемент для нагрівання води
Пропонується 2 версії:
- спіраль. Відкриті трубки металу незручні тим, що потрібно завжди стежити, щоб вони були покриті водою. В іншому випадку електрочайник перегорить. А допомагає в цьому датчик рівня води з градуюванням в літрах, зроблений у вигляді віконця, через скло якого видно, скільки її налито. Їх також не зовсім зручно очищати від сольового накипу;
- диск. Знаходиться в нижній частині, прикривається металевою платівкою. Круглий компонент легше привести в порядок при очищенні. У нього більша площа нагріву, тому закипання відбувається швидше і тихіше. Фільтр проти накипу сприяє очищенню гарячої води від сольових домішок, коли ви наливаєте рідину в чашку. Знімні варіанти добре промиваються для подальшого використання.
- Потужність
Цей показник визначає інтенсивність і швидкість нагріву води. Чим більше задане значення, тим швидше ви приготуєте улюблений напій. Орієнтуйтесь на значення в 2500 Вт і вище, тоді закипання 1 л води чайника відбудеться за 2-2,5 хвилини.
- Керування
Включення відбувається за допомогою кнопки. Вона розміщується на ручці, частині кришки або підставці. Остання версія застосовується в електрочайниках, де додані функції термічного обмеження підігріву (окремі кнопки, які дозволяють нагріти воду в режимі 40-100˚С). Це допомагає використовувати не тільки окріп, а й нагріту до потрібного показника воду, наприклад, для приготування дитячої каші.
- Кришка
У деяких моделях лише трохи піднімається, що викликає певні складнощі при початковому наливанні води. У тих, де передбачено комфортне використання, вона здатна на пружинах відкидатися до 85˚. Є варіанти з повністю знімною кришкою - найзручнішою для наливання води.
- Скручування шнура
Коли довжина пропонується більша, ніж потрібно, на нижній частині підставки є виступи, які утримують частково скручений кабель. Це попереджає перекидання чайника, коли в будинку є маленькі діти, готові потягнути за все, до чого дотягнуться. Дуже гарні моделі зі шнуром, що витягається, доповнені фіксатором.