Який велосипед вибрати у 2021 році
#велосипеди
#електровелосипеди

Який велосипед вибрати у 2021 році

Велика різноманітність моделей гарантує, що ви зможете підібрати велосипед, який підійде за всіма параметрами та вимогами. Але, з іншого боку, для звичайної людини це безліч варіантів ускладнює завдання.

З чого розпочати пошуки? Як і який велосипед краще вибрати?

У статті розбираємо три основні етапи вибору відповідного велосипеда у 2021 році:

  • Як вибрати тип велосипеда.
  • Співвідношення якості, вартості та продуктивності.
  • Як підібрати велосипед за зростанням.

І розповімо про незвичайні типи двоколісного транспорту.

Отже, приступимо.

Як вибрати тип велосипеда

Правильність вибору багато в чому залежить від того, де ви плануєте їздити і як ви це робитимете. Наприклад, для міських прогулянок та рідкісних поїздок за межі міста найкращим вибором може стати дорожній велосипед, призначений для асфальтного покриття.

Вибір кращого велосипеда

Звичайно, майже будь-який двоколісний залізний кінь може впоратися з тротуаром, і на багатьох із них їздять різними поверхнями. Наводимо загальні рекомендації щодо того, для якого типу дороги призначена та чи інша категорія велосипедного транспорту:

  • Асфальтоване покриття та спеціальні велосипедні доріжки — електровели та дорожні велосипеди, гібриди.
  • Тротуар (від рівного до вибоїн) та природні поверхні — гібридні та електричні.
  • Їзда з бездоріжжя — шосейні та туристичні.
  • Грунтові дороги та стежки — гірські велосипеди чи туристичні.

Кожен може знайти щось своє у велопрогулянках: неважливо, використовуєте ви велосипед як засіб пересування або як спортивний снаряд. Він має бути зручним та підходити вам.

Співвідношення якості, вартості та продуктивності

Побачивши в магазині велосипеди за 400 та 1 000 $, складно відразу зрозуміти, у чому різниця і чому так відрізняється ціна. На перший погляд, всі великі практично однакові: два колеса, кермо, рама.

Але в їхньому виробництві, як і у виробництві більшості інших товарів, існує зв'язок ціни та якості. Тому розраховуйте платити більше за більш ефективні компоненти та матеріали.

Рама — головна частина велосипеда, яка значною мірою формує його вартість. На раму можна повісити різні комплектуючі: амортизатори, гальма та інші. А в процесі експлуатації будь-яку з цих деталей можна легко поміняти самостійно або в сервісному центрі.

Рама як конструкція, що несе, повинна бути міцною, щоб витримувати удари об нерівні поверхні. І водночас легкою, щоб велосипед швидко рухався та був зручним у переміщенні.

Одні з найміцніших і найлегших — рами, виготовлені з карбону. Двоколісний транспорт із такою рамою буде одним із дорогих варіантів. Більшість бюджетних виготовлені зі сталі та алюмінію.

Роздріб, який на перший погляд не видно, стане відчутним під час їзди. Найчастіше чим краща якість велосипеда, тим рідше потрібний ремонт і тим довше термін служби.

Якщо ви вибираєте двоколісний транспорт до 400$, варто очікувати, що він буде досить важким і при цьому не розрахованим на навантаження вище за середнє.

У ціновому проміжку від 400 до 1 000 $ достатньо екземплярів для використання у повсякденному житті, з різними видами комплектуючих та рам.

Починаючи від 1 000 $ — двоколісний транспорт із високоякісними комплектуючими. Великий мінус таких моделей — їх крадуть найчастіше.

Як підібрати велосипед за зростанням

Почніть пошук правильного розміру рами. Нижче представлена ​​орієнтовна таблиця, яка допоможе вибрати найкращий велосипед виходячи зі зростання.

Як вибрати відповідний велосипед

Пам'ятайте, що не буває велосипеда, який би чудово підходив для велосипедистів зростом 160 см та 190 см, як немає універсального кросівки на ноги розміру 36 та 44.

Важливий також вибір оптимальної величини коліс. Від неї безпосередньо залежить загальний кліренс, тобто висота транспортного засобу над дорогою, і ця характеристика впливає на маневреність.

Чим більший розмір коліс, тим модель буде габаритнішою і, відповідно, менш маневреною. Але при цьому перевагою буде те, що він їде плавніше і впевненіше, і максимальна швидкість буде вищою.

Стандартом дорослого транспортного засобу прийнято вважати колеса 26" дюймів. Популярність у велолюбителів набувають 29- та 27,5-дюймові колеса, якими, як правило, оснащують гірські велосипеди.

Незвичайні типи велосипедів: тандем та електричний

Тандем — розрахований на двох велосипедистів та поєднує дві пари педалей. Варіант радше оригінальний, ніж зручний.

Електровелосипед

Електровелосипеди — це одна з нових тенденцій у велоіндустрії. Дозволяє проїхати далі, а тренування на ньому буде ефективнішим та продуктивнішим.

У 2021 р. значно збільшився запит на купівлю електровелів: це вже не тільки засіб розваги, а й хороша альтернатива пересуванню у громадському транспорті і навіть певною мірою — особистому автомобілю.

Обладнано такий двоколісний транспорт асистуючим електромотором, який не крутить педалі замість вас, а лише допомагає згідно з однією з обраних програм. Подолаючи перепади ландшафту на такому велобайку, ви зможете насолоджуватися краєвидом і при цьому зберігати пульс в аеробних межах.

Тепер ви знаєте, як вибрати хороший для вас велосипед і на що звернути особливу увагу. Перед здійсненням покупки також буде корисно ознайомитися з відгуками покупців про моделі, що вам сподобалися.

Як купити відповідний велосипед і не переплатити, підкаже агрегатор знижок USKIDKA. На сайті представлений величезний вибір моделей різних марок, доступних для покупки за найвигіднішою ціною.

alt
alt