Стільці для кухні Hop-Sport в Stylus
Кухонний стілець - незамінний предмет інтер'єру, тим більше, коли мова йде про кухню. Адже саме в цій частині будинку або квартири найчастіше трапляються душевні посиденьки з гостями, друзями. Тому дуже важливо підібирати стільці для кухні не тільки виходячи з того, «який дешевше», а й з огляду на ступінь зручності і надійності меблів. І, звичайно, не забувати про дизайн всього приміщення: стілець повинен гармонійно вписуватися в атмосферу. В Україні безліч інтернет-магазинів пропонують величезний вибір, тому важливо розібратися в тому, який стілець для кухні краще купити.
Типи стільців
Основних видів існує 2: м'які і жорсткі. Кухня - це, в першу чергу, зона готування, тут часто буває підвищена вологість, а також на кухні висока ймовірність забруднення. Тому більш комфортні м'які стільці далеко не завжди доречні саме на кухні. Крім того, м'яка оббивка з часом продавлюється і при інтенсивному використанні стілець досить швидко втратить «товарний вигляд». У цьому контексті у жорстких стільців для кухні є перевага. Плюс до того, такі стільці, як правило, обладнані жорстким, надійним каркасом і відрізняються простотою чистки. З іншого боку, висока якість сучасних матеріалів дає можливість виробникам випускати на ринок досить надійні стільці з м'якою оббивкою.
Що важливо враховувати при покупці
Придбання меблів часто стає досить складним завданням, але якщо враховувати всі фактори, то впоратися з ним можна без проблем. Буде потрібно звернути увагу на:
- Розмір кухні. Чим він більший, тим ширшим може бути політ фантазії при виборі. Зокрема, стають актуальними масивні, великі стільці.
- Інтер'єр приміщення. Важливо враховувати колірну гаму, стилістику улюбленої кухні. Але в деяких випадках доцільно проконсультуватися з дизайнером.
- Матеріали виготовлення стільців. Багатьом подобається натуральне дерево - як воно виглядає, як доповнює інтер'єр, яке на дотик. Однак подібний матеріал сьогодні коштує значно дорожче, ніж пластик або ДСП. А крім того, дерево далеко не завжди настільки "живуче", як той же пластик.
- Міцність конструкції. Нікому не хочеться купувати стілець для того, щоб через півроку ремонтувати або викидати практично новий виріб. Конструкція повинна бути максимально надійною.
Стилі кухонних стільців
Тип приміщення передбачає відповідний підхід до вибору меблів. Кухонні стільці можуть бути розділені на такі категорії:
- Табурети. Не мають спинок і не особливо комфортні під час тривалого сидіння. Однак серйозною їх перевагою є можливість економії простору, оскільки такі стільці можна дуже компактно складувати.
- Стільці-крісла. На відміну від табуретів пропонують максимальний комфорт, оскільки, як правило, виконуються з м'якої оббивки і мають просторе посадочне місце. Втім, володіють серйозною вагою і габаритами, тому підходять тільки для просторих приміщень.
- Класичні стільці мають зручну спинку і комфортне посадкове місце, вони завжди без підлокітників. Класика - в багатьох випадках оптимальний варіант.
- Барні стільці. Повинні бути обладнані регульованою підніжкою, а також підставкою. Такі стільці можуть бути як м'якими, так і жорсткими. Основне призначення - використання у барних стійок.
Рекомендації фахівців
Кілька універсальних порад при виборі оптимального кухонного стільця:
- Бажано під час покупки особисто посидіти на стільці, сперся на спинку. При цьому не повинно виникати ніяких ознак дискомфорту, а вага сидячої людини повинна розподілятися рівномірно.
- Одним з показників неякісного стільця є виникнення скрипів або інших звуків в той момент, коли на стілець сідає людина. Такі вироби купувати не можна.
- Обов'язково вивчіть паспорт виробу. У ньому повинно бути вказане максимальне навантаження, передбачене для даного стільця. Варто орієнтуватися на цифру мінімум 90-120 кг.
- Кухонний стілець візуально не повинен мати ніяких, навіть мінімальних, дефектів, будь то подряпини на каркасі, плями на оббивці і т.п.
Вимоги до кухонних стільців
Незалежно від виду, стилю або матеріалів, ці вироби повинні відповідати декільком обов'язковим характеристикам:
- Бути стійкими і довговічними.
- Без проблем "виживати" в умовах підвищеної вологості.
- Бути невередливим з точки зору чистки.
Але кожне правило має свої винятки, тому ніхто не зобов'язаний на 100% слідувати інструкціям. Адже завжди є місце для польоту фантазії і експериментів, які ґрунтуються на внутрішніх відчуттях. Тому що часто саме за допомогою такого підходу можна домогтися по-справжньому затишної, гармонійної атмосфери на кухні.