Вибираємо розвиваючі іграшки для малюків від 0 до 3 років
#іграшки
#для розвитку

Вибираємо розвиваючі іграшки для малюків від 0 до 3 років

Вже з перших тижнів крихітний чоловічок прагне вивчати все навколо, насилу підводячи цікаву голівку. Новонароджені в перший рік життя стрімко ростуть, вимагаючи бездоганного догляду і турботи. Незабаром у батьків виникає завдання: як з користю розважити крихітку і вибрати навчальну іграшку правильно?

Унікальна здатність маленьких дітей швидко запам'ятовувати інформацію, виявляти цікавість до нового і бажання пізнавати світ - неймовірна. У період від 6 місяців до 7 років батьки можуть закріпити таланти дитини, його прагнення і цікавість на все життя, а може і зовсім відкрити геніальність малюка.

На що варто звертати увагу при виборі «навчалок»? У статті розглянемо детально:

 • важливість розвиваючих ігор в ранньому дитинстві;
 • класифікацію розвиваючих іграшок;
 • що іграшки розвивають в дитині;
 • матеріал і безпеку.

  Переглянути розвиваючі та навчальні іграшки, а також купити для малюків подарунки рекомендуємо на uskidka.

  Важливість розвиваючих ігор в ранньому дитинстві

  Ігри, час проведений з інтересом і користю сприяють самостійності та креативності дитини. Граючи, діти вдосконалюють здібності розуму і тіла, знаходять важливі життєві здібності. Розвиваючі ігри тренують юний розум у власному мисленні, інтуїції, винахідливості і фантазії. «Навчалки» - перші друзі і компаньйони в пізнанні оточення, себе та інших людей. Всі взаємодії з розвиваючими іграшками дарують дитині спектр корисних навичок. Здорове і веселе розвиток відіб'ється на високій успішності в навчанні, товариськості, творчому і фізичному потенціалі малюка.

  Розвиваючи дитину іграшками, батьки дарують здатність навчатися, радіючи процесу разом, вчать маленького крихітку долати труднощі великого світу. Малюк починає жити щасливо, мудро і самобутньо, не боячись незвіданого. Граючи в розвиваючі іграшки так невимушено і з посмішкою на обличчі, рідний крихітний чоловічок знаходить безцінний досвід.

  Малюк вивчає розвиваючі іграшки

  Класифікація розвиваючих іграшок

  Виробниками створено безліч розвиваючих іграшок. При їх виборі варто звертати увагу на різні аспекти, що впливають на становлення дитини індивідуальною особистістю. В першу чергу - вік. Він визначає функціонал освітньої забави для дитини:

  • малюки від 0 до року: стимул для крихти - повзти, тягнутися ручками, пробувати встати і йти назустріч. Кидати, вивчати колір, розглядати іграшку-підвіску і реагувати на шум;
  • малюки від 1 року до 3 років: зміцнюють моторику рук, розвивають фізичні навички, покращують мислення і логіку;
  • діти від 3 років: мотивація активності, фізичної діяльності і вміння реагувати, мріяти, творити.

   Розвиваючі іграшки - строкаті, гучні і безпечні для дітей вікового діапазону 2 років. Другий пункт має на увазі класифікації розвиваючих іграшок, з огляду на навички і користь для малюків, закладену в основу вироби.

   Іграшки- підвіски для зовсім маленьких дітей

   Що іграшки розвивають в дитині?

   Соціальні навички. Правильно підібрана іграшка розвиває вміння контактувати з іншими дітьми, вчить слухати, ділитися. Вона показує приклад поведінки в суспільстві, соціалізації і правильних дій по відношенню до інших. Розвиваючі соціальні ігри включають: розігрування сценок з використанням ляльок, посуду, тварин, популярних персонажів і машинок. Дітям подобається зображати професію, наслідуючи старшим або граючи в «ветеринара», «доктора», «магазин» та інші.

   Логіка і мислення. Дитина пізнає форми, числа, розміри і кольори. Малюк зміцнює пам'ять, увагу, стикаючись з труднощами він вчиться знаходити вихід і рішення. Для малюків підійдуть кубики, сортери, пірамідки, для старших - конструктори, пазли, головоломки та ін.

   Дрібна моторика і фізична активність. Іграшки підтримують розвиток вестибулярного апарату дитини (наприклад, чарівний горщик ), стимулюють бути спритним, активним, спритним і при цьому - акуратним. Вони вчать направляти гіперактивність і енергію малюка в продуктивне заняття спортом або творчістю. Об'ємні, м'які, з виступаючими деталями, наповнені кульками або крупою, намистини на шнурку та ін. - кожну з них ви можете придбати на нашому сайті.

   Творчість. Гра допомагає уяві бути яскравіше, малювати в розумі власний світ, створювати, творити і мріяти. Вона підсилює креативність, творче мислення, позитивно налаштовує на навколишній світ, розвиває можливість в повсякденному бачити прекрасне. Малювання, ліплення з пластиліну або тіста, рукоділля і безліч інших наборів творчості - ідеальний варіант для будь-якого віку.

   Органи почуттів. «Развивашка» створює багато вражень для дитини, формує світосприйняття, розум і музичний слух. Чим більше пізнавальних, емоційних відчуттів відчуває малюк, тим успішніше вплив на мозок. Підійдуть світяться, музичні ігрові інструменти, також пластилін, тісто, глина і натуральні фарби для малювання пальчиками і долоньками.

   Не варто зупинятися на одному пункті, вибираючи навчальну іграшку. Існує безліч багатофункціональних товарів, які мають відразу декількома навчальними властивостями і всебічно виховують дитя.

   <Чарівне горнятко вчить малюка розрізняти форми та розміри

   Матеріал і безпеку при виборі іграшки

   Найважливіше, на що батькам потрібно звернути увагу - безпека грає карапуза. Матеріал повинен бути натуральний, міцний і якісний. Кращі варіанти - дерево і тканину.

   Сучасний пластик розвиваючих іграшок - гіпоалергенний для малюків, міцний і надійний у використанні . У високоякісних пластмасових виробах важко намацати шви, а візуально - і зовсім неможливо помітити. Читайте склад товару, чіпайте текстуру: отпадающая фарба, нерівні шви свідчать про шлюб.

   Особливу увагу зверніть на запах - сильний синтетичний становить небезпеку. Шукайте бирку, товарну маркування, будь-яку інформацію про виробника. Норма по ГОСТу, вікові обмеження повинні прописуватися на упаковці. Помилки в граматиці, відсутність даних про склад свідчить про підробку. Вибирайте перевірені компанії, відомі бренди, які підтверджують гарантію якісного товару сертифікатами.

   Розвиваючі музичні іграшки для дітей різного віку дуже популярні. Малюки досить часто повторюють почуті слова, дізнаються що говорить корівка, а що вимовляє котик. Звук дуже важливий для несформованого свідомості. Подібні товари відмінно розвивають слух, координацію і відчуття ритму. Вибирати музичні іграшки варто, керуючись параметрами якості звуку. Мелодія повинна регулюватися: різкі, несподівані для малюка відзвуки можуть налякати і потривожити ніжний слуховий апарат. Кнопки якісної продукції легко включаються і розраховані під дитячі пальчики, відтворення мелодій і звуків - чисте і приємне, відповідає малюнків.

   Маленька дитина грає з пірамідкою

   Дитячі іграшки прості в конструкції, їх дизайн - нехитрий, відсутні дрібні, сторонні деталі, відсутні гострі кути. Ідеальні товари - безпечні і захоплюючі. Такі іграшки для дитини сприяють самостійній грі без допомоги дорослого.

alt
alt